Fotostrada.pl

Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 36 Sony

Producent: Quadralite
Ocena: 0
Kod produktu: 006060
Fotostrada Quadralite Stroboss 36
    Lampy błyskowe Quadralite
    Lampy błyskowe

Krótki opis

Cena: 315,00 zł 315.00
ilość szt.
Dostępność: W magazynie:
Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Opis


Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 36 Sony

 

Udane zdjęcia nawet w zmiennym oświetleniu

Lampa reporterska wspierająca automatyczny pomiar światła TTL. Dzięki takiemu rozwiązaniu może być wykorzystywana wraz z automatycznymi i półautomatycznymi trybami fotografowania nawet wtedy, gdy warunki świetlne zmieniają się dynamicznie.


Zapanuj nad błyskiem

Urządzenie pozwala zachować kontrolę nad mocą błysku i zoomem dzięki pełnej manualnej kontroli. Regulacja mocy odbywa się w krokach co 1/3 EV w zakresie od 1/1 do 1/128, natomiast zoomu od 24 do 105 mmStabilna temperatura barwowa wynosi 5600 K z dokładnością do 200 K. Ponadto możliwa jest synchronizacja błysku z bardzo krótkimi czasami otwarcia migawki, sięgającymi nawet 1/8000 s. Jest to bezcenna funkcja dla fotografów często pracujących w plenerze, którzy nierzadko pracują w intensywnym świetle słonecznym.


Uniwersalna

Produkt firmy Quadralite został wyposażony w tryb zoom pozwalający na odpowiednie doświetlenie kadru podczas współpracy z obiektywami o ogniskowej 24 - 105 mm. W razie konieczności doświetlenia szerszego planu możliwe jest wykorzystanie wbudowanego dyfuzora, odpowiadającego ogniskowej 15 mm.

Bardzo przydatną funkcją jest obrotowa głowica o zakresie ruchu od 0 do 270 stopni w poziomie oraz od -7 do 90 stopni w pionie. Pozwala to na znacznie większe możliwości w doświetlaniu planu!


Wyzwalanie z dużych odległości

Stroboss 36 pozwala na wyzwalanie lamp z odległości do 100 m w otwartej przestrzeni dzięki częstotliwości transmisji wynoszącej 2.4GHz, dlatego też może być wykorzystywana w roli lampy Master lub Slave w systemie Quadralite Navigator X.


Zasilanie z baterii AA

Za zasilanie lampy odpowiadają dwie baterie typu AA (tzw. paluszki) wystarczająca na nawet 210 wyzwoleń z pełną mocą.


 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium