Fotostrada.pl

Parasolka paraboliczna Quadralite Space 150cm biała

Producent: Quadralite
Ocena: 0
Kod produktu: 9A08-85725_20201104102142
Fotostrada Quadralite parasolka paraboliczna 150cm
    Parasolki

Krótki opis

Cena: 215,00 zł 215.00
ilość szt.
Dostępność: Chwilowy brak: zapytaj o dostępność

Opis

Parasolka paraboliczna Quadralite Space 150cm biała

Quadralite Space 150 biały parasol paraboliczny to parasol o unikalnej budowie i mlecznie białym wykończeniu powierzchni odbijającej światło.

Jest bardzo użytecznym modyfikatorem światła łączącym w sobie zalety zwykłej parasolki oraz dużych softboxów i znajdzie zastosowanie szczególnie podczas sesji portretowych, gdzie potrzebne jest delikatne, mocno rozproszone, miękkie światło.

Wewnętrzna powierzchnia Quadralite Space 150 biały parasol paraboliczny jest pokryta mlecznobiałym, matowym wykończeniem, które odbija światło, nadając mu bardzo delikatny charakter. Ponadto duża powierzchnia parasola składająca się z 16 elementów powoduje, że fotografowany obiekt będzie oświetlony niezwykle miękko a cienie lekko zarysowane.

Stelaż wykonany z włókna szklanego składający się z aż 16 ramion powoduje, że materiał jest równomiernie napięty, a parasol utrzymuje swój kształt.


W porównaniu do zwykłych parasolek model ten jest głębszy, przez co łatwiej jest panować nad rozchodzeniem się światła. Zastosowanie włókna szklanego gwarantuje też dużą żywotność produktu i jego wysokie walory użytkowe. Sztyca parasola jest wykonana z metalu i pozwala na łatwy montaż do każdej lampy studyjnej marki Quadralite.

Quadralite Space 150 biały parasol paraboliczny może być używany zarówno z czaszami, jak i bez nich, co pozwala na wykorzystanie całej powierzchni odbijającej. Zastosowanie czaszy skutkuje zawężeniem strumienia światła i nieznacznym wzrostem kontrastu. Poprzez przesuwanie sztycy w uchwycie lampy można skupiać lub rozszerzać strumień światła padający z parasola na fotografowany obiekt. Quadralite Space 150 biały parasol paraboliczny jest sprzedawany w zestawie z pokrowcem ułatwiającym transport parasola i chroniącym go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami.


Najważniejsze cechy produktu:

• pozwala na uzyskanie miękkiego światła idealnego do zdjęć portretowych o charakterze zbliżonym do wielkopowierzchniowych softboxów,

• lekka i elastyczna konstrukcja wykonana z włókna szklanego,

• duża powierzchnia robocza składająca się z 16 paneli materiału,

• łatwy i szybki montaż do każdej lampy Quadralite,

• pokrowiec z paskiem naramiennym dostarczany w zestawie.


 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium