Fotostrada.pl

Lampa Studyjna Quadralite Pulse Pro X 600

Producent: Quadralite
Ocena: 0
Kod produktu: TF_004502
Fotostrada Lampa studyjna Quadralite Pulse Pro X 600
    Lampy błyskowe

Krótki opis

Lampa studyjna o mocy 400 Ws z mocowaniem akcesoriów typu Bowens.

Cena: 2 149,00 zł 2149.00
ilość szt.
Dostępność: Chwilowy brak dostępności:
Wysyłka w: Wysyłka od: 14 dni roboczych

Opis

Lampa Studyjna Quadralite Pulse Pro X 600

Uniwersalna

Maksymalna moc błysku wynosi 600 Ws, jednakże może być regulowana w szerokim zakresie - aż 7 stopni przysłony (1/1 - 1/128) z dokładnością do 0.1 EV. Oznacza to, że wybierając lampę Pulse Pro X 600 wybierasz wysokiej jakości narzędzie pracujące z niespotykaną precyzją - idealne dla profesjonalistów.

Mocowanie typu Bowens pozwala korzystać z wielu modyfikatorów światła, takich jak:

  • czasze
  • softboksy,
  • strumienice,
  • beauty-dish, itp.

Stabilne parametry błysku

Tryb Stable Color, w którym pracuje lampa gwarantuje wysoką powtarzalność i stabilność błysku. Cecha ta jest szczególnie istotna dla osób zajmujących się fotografią reklamową i portretową, gdyż pozwala uzyskać taką samą temperaturę barwową oraz moc oświetlenia za każdym razem.

Tryb HSS

Tryb synchronizacji z krótkimi czasami (do 1/8000s), dzięki czemu idealnie sprawdzi się nie tylko w studiu, ale również w mocno oświetlonych miejscach w plenerze. Ponadto pozwoli zamrozić niemal każdy ruch.

Tryb stroboskopowy

Lampy Pulse Pro X zostały wyposażone w tryb stroboskopowy (Multi), pozwalający na wyzwolenie do 30 błysków w ciągu 1 sekundy, jeśli szukasz lampy do fotografowania dynamicznych scen w studiu to jest to produkt kierowany do Ciebie.

Możliwość zdalnego wyzwalania i pracy w zestawie

Urządzenie jest kompatybilne z systemem Quadralite Navigator X służącym do zdalnego wyzwalania. Ponadto Pulse Pro X posiada wbudowany odbiornik pozwalający na pracę z innymi lampami, na przykład:

  • Atlas 600 TTL,
  • Reporter 360 TTL,
  • Stroboss 60.

Opcjonalny sterownik Navigator X umożliwia zdalny dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji lampy: tryb HSS, zmiana energii błysku i trybu pracy. Podłącza się go do złącza USB znajdującego się na tylnym panelu lampy. Natomiast złącze Jack 6.35 mm umożliwia podłączenie wyzwalaczy innych marek.

Przemyślana konstrukcja

Obudowę lampy wykonano z wytrzymałego aluminium, skutecznie chroniącego elektronikę. Z metalu wykonano również mocowanie statywowe, dzięki czemu możesz zamocować na lampie ciężkie i duże soft boksy (do 150 cm), a także ustawić urządzenie pod odpowiednim kątem. Co więcej mocowanie statywowe znajduje się na szynie, aby umożliwić lepsze wyważenie zestawu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium