Canon XEED WUX 6010

Canon XEED WUX 6010

Krótki opis

Ciesz się zapierającym dech w piersiach obrazem

Dostępność: Na zamówienie
Cena: 23 909,00 zł 23909.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Ciesz się zapierającym dech w piersiach obrazem dzięki flagowemu projektorowi instalacyjnemu firmy Canon o macierzystej rozdzielczości WUXGA, jasności na poziomie 6000 lumenów, wyposażonemu w port HDBaseT, a także dzięki pięciu opcjonalnym obiektywom o wysokiej jakości.

 


Korzyści

  • Szczegółowy i bardzo realistyczny obraz dzięki rozdzielczości macierzystej WUXGA
  • Jasność na poziomie 6000 lumenów i współczynnik kontrastu 2000:1 zapewniają wyjątkowo jasny obraz
  • Technologia paneli LCOS pozwala uzyskać żywy obraz z dokładnym odwzorowaniem kolorów
  • Przesyłanie obrazu w rozdzielczości HD, dźwięku i sygnałów sterowania za pośrednictwem jednego kabla ze pomocą portu HDBaseT
  • Możliwość wyboru spośród pięciu elastycznych, wymiennych obiektywów projekcyjnych wysokiej jakości firmy Canon
  • Szybsza i dokładniejsza instalacja dzięki wspomaganiu przesuwania oraz regulacji powiększenia i ostrości obiektywu
  • Wyświetlanie w trybie „obraz obok obrazu” z dwóch źródeł cyfrowych
  • Nowy, zaawansowany procesor obrazu umożliwia zastosowanie takich rozwiązań, jak sprzętowe łączenie krawędzi, wyświetlanie w trybie „obraz obok obrazu” i korekcja trapezowa czterech rogów
  • Łatwy dostęp do lampy i filtra powietrza obniża koszty konserwacji


 

Obrazy, które zachwycą widzów

Model WUX6010 to nowy standard wśród projektorów instalacyjnych XEED firmy Canon. Rozdzielczość macierzysta WUXGA, która obsługuje także standard Full HD, pozwala uzyskać żywy, szczegółowy obraz z komputera i źródeł wideo. Unikalny system optyczny AISYS firmy Canon zapewnia jasność na poziomie 6000 lumenów i współczynnik kontrastu 2000:1, dzięki czemu można uzyskać wyraźny obraz nawet przy wysokim poziomie oświetlenia zewnętrznego.

 

Zaawansowana technologia paneli LCOS

Panele typu LCOS współpracują z systemem AISYS firmy Canon, aby zapewnić wyjątkową płynność obrazu. Kolory są idealnie odwzorowane, a obrazy wolne od niechcianych efektów „kratownicy” lub „tęczy”, które często występują w przypadku paneli wykonanych w innych technologiach. Dzięki temu projektor WUX6010 doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest płynny i szczegółowy obraz.

 

Pięć elastycznych, wymiennych obiektywów firmy Canon

Model WUX6010 można połączyć z jednym z pięciu obiektywów projekcyjnych firmy Canon o najwyższej jakości i pracować w każdych warunkach. Wspomagane przełączniki do przesuwania obiektywu w pionie i w poziomie z dokładnością do połowy piksela zapewniają wyjątkową dokładność oraz najwyższą elastyczność instalacji. Każdy obiektyw korzysta z uznanej technologii firmy Canon i zapewnia precyzyjną geometrię, ostrość i precyzję, których można oczekiwać od lidera w dziedzinie optycznej obróbki obrazu.

 

Zróżnicowane, wygodne opcje podłączania

Zestaw złączy modelu WUX6010 zapewnia maksymalną elastyczność pracy. Port HDBaseT umożliwia przesyłanie obrazu w rozdzielczości HD, dźwięku i sygnałów sterowania za pomocą jednego kabla na odległość nawet 100 m, bez utraty jakości, co znacznie zwiększa liczbę możliwych konfiguracji systemu. Dostępność złączy DVI i HDMI sprawia, że projektor WUX6010 doskonale sprawdza się w takich zastosowaniach jak wideokonferencje, które wymagają wyświetlania w trybie „obraz obok obrazu”. Projekcja w trybie „obraz obok obrazu” jest możliwa przy użyciu dwóch wejść cyfrowych lub jednego cyfrowego i jednego analogowego.

 

Doskonałe rozwiązania zapewniają kontrolę

Model WUX6010 zapewnia bezproblemową elastyczność pracy i kontrolę nad wyświetlaniem obrazu. Zaawansowane rozwiązania, takie jak sprzętowe łączenie krawędzi, umożliwiają płynne łączenie obrazów z wielu projektorów i tworzenie imponujących scalonych obrazów. Czterostopniowa korekcja trapezowa ułatwia utrzymanie ostrości i precyzji obrazu w przypadku projekcji pod kątem, podczas gdy regulacja rejestracji w poziomie i w pionie pozwala doskonale ustawić panel RGB z dokładnością do jednego piksela.

 

Modułowa konstrukcja ułatwia konserwację

Konserwacja modelu WUX6010 jest wyjątkowo łatwa. Wystarczy kilka prostych czynności, aby wymienić lampę lub filtr powietrza — bez konieczności zdejmowania projektora z miejsca instalacji. Model WUX6010 jest objęty trzyletnią rozszerzoną gwarancją firmy Canon z opcją wynajmu, która umożliwia wynajęcie projektora w następnym dniu* w przypadku przekazania własnego urządzenia do serwisu lub naprawy.

Dane techniczne

Technologia LCOS
Maksymalna przekątna obrazu (cale) 600
Rozdzielczość 1920 × 1200 (WUXGA)
Kontrast 2000:1
Jasność (Lm) 6000 lumenów (4660 lumenów w trybie Eco)
Żywotność lampy (h) 4000 w trybie eko / 3000 w trybie normalnym
Złącza 1xHDMI, 1xVGA, 1xDVI-I, 3xMiniJack 3.5 (2in/1out), 1xUSB(A), 1xRJ45, 1xHDBaseT, 1xRS232(c)
Wymienne obiektywy 5 typów
Waga (kg) 8,5
Wymiary (mm) 380 x 170 x 430

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium