Canon XEED WUX500

Canon XEED WUX500

Krótki opis

Ciesz się niezwykłą jakością obrazu i dużymi możliwościami podłączania kompaktowego projektora instalacyjnego

Dostępność: Na zamówienie
Cena: 20 099,00 zł 20099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Canon
Kod produktu: 4349nie_20161127160516

Opis

Ciesz się niezwykłą jakością obrazu i dużymi możliwościami podłączania kompaktowego projektora instalacyjnego WUXGA, który wyposażono w technologię LCOS, stałą jasność 5000 lumenów i obiektyw zmiennoogniskowy firmy Canon z 1,8-krotnym powiększeniem oraz łączność HDBaseT i Wi-Fi.

 

Korzyści

  • Ciesz się szczegółowym, niezwykle realistycznym obrazem dzięki rozdzielczości natywnej WUXGA (1920 × 1200 pikseli) oraz obsłudze trybu Full HD
  • Stała* jasność 5000 lumenów i natywny współczynnik kontrastu 2000:1
  • Technologia AISYS i panel typu LCOS zapewniają wyjątkową płynność obrazu cechującego się żywymi, dokładnie odwzorowanymi kolorami
  • Szybsza i dokładniejsza instalacja dzięki obiektywowi zmiennoogniskowemu 1,8x z ręcznym przesuwaniem oraz regulacją powiększania i ostrości obiektywu
  • Możliwość łatwego podłączania wielu różnych urządzeń dzięki łączności HDBaseT** i Wi-Fi dla bezprzewodowych sieci LAN oraz funkcji sieciowej projekcji wielu obrazów NMPJ (Network Multi-Projection)
  • Zaawansowana technologia przetwarzania obrazu umożliwia zastosowanie takich rozwiązań jak sprzętowe łączenie krawędzi, wyświetlanie w trybie „obraz obok obrazu” i korekcja trapezowa czterech rogów
  • Projekcja wielu obrazów za pośrednictwem złącza USB przy pomocy nawet dziewięciu projektorów – bez potrzeby wykorzystania komputera
  • Porty sieciowe HDMI i RJ-45
  • Łatwy dostęp do lampy i filtra powietrza obniża koszty konserwacji
  • Wydajność energetyczna, maksymalnie 5000 godzin pracy lampy i hałas na poziomie zaledwie 30 dBA w trybie ECO

 

Kompaktowy projektor instalacyjny o wysokiej rozdzielczości


Ciesz się doskonałą jakością obrazu i dużymi możliwościami podłączania kompaktowego projektora instalacyjnego XEED WUX500 o wadze zaledwie 5,6 kg. Zapewnia on jasny, szczegółowy obraz o wysokiej rozdzielczości zarówno z komputera, jak i innych źródeł filmowych, oraz łatwy do przeczytania tekst i płynną grafikę, gwarantowane przez natywną rozdzielczość WUXGA (1920 × 1200 pikseli), która obsługuje również tryb Full HD.

 

Jednolita* jasność


System optyczny AISYS firmy Canon zapewnia niezwykłą jasność na poziomie 5000 lumenów i współczynnik kontrastu 2000:1, dzięki czemu można uzyskać wyraźny obraz nawet przy wysokim poziomie oświetlenia zewnętrznego. Obiektyw zmiennoogniskowy 1,8x zapewnia stałą przysłonę F/2,8, dzięki czemu jasność pozostaje praktycznie niezmieniona niezależnie od ustawień przybliżenia.

 

Zaawansowana technologia paneli LCOS


Panele typu LCOS współpracują z systemem AISYS firmy Canon, aby zapewnić wyjątkową płynność obrazu cechującego się żywymi, dokładnie odwzorowanymi kolorami i pozbawionego niepożądanych efektów „kratownicy” lub „tęczy”, które często występują w przypadku paneli wykonanych w innych technologiach.

 

Doskonałe funkcje przetwarzania obrazu zapewniają kontrolę


Gama zaawansowanych funkcji zapewnia elastyczność i kontrolę nad przetwarzaniem obrazu. Wbudowana, zaawansowana funkcja łączenia krawędzi i regulacji pasowania obrazu umożliwia bezproblemowe łączenie obrazu z wielu projektorów, a czterostopniowa korekcja trapezowa ułatwia utrzymanie ostrości i precyzji obrazu nawet w przypadku projekcji pod kątem. Tryb „obraz obok obrazu” umożliwia projekcję z dwóch wejść cyfrowych (lub jednego cyfrowego i jednego analogowego) – rozwiązanie sprawdza się doskonale podczas wideokonferencji.

 

Znakomitość w czystej postaci


Obiektyw zmiennoogniskowy firmy Canon o współczynniku przybliżenia 1,8x zapewnia doskonałą geometrię, ostrość i precyzję oraz zwiększa elastyczność instalacji za pomocą mechanizmu elektrycznego przesuwania obiektywu w pionie i poziomie.

 

Wszechstronne opcje podłączenia


Szeroki wybór złączy umożliwia wyświetlanie nieruchomych i ruchomych obrazów z całej gamy źródeł. Urządzenie zostało wyposażone w łączność HDBaseT** i Wi-Fi oraz funkcję sieciowej projekcji wielu obrazów NMPJ (Network Multi-Projection), która umożliwia łatwą projekcję w przewodowej lub bezprzewodowej sieci LAN. W projektorze dostępne są złącza HDMI i DVI do obsługi sygnału cyfrowego. Z kolei port USB umożliwia prostą aktualizację oprogramowania układowego i wyświetlanie materiału bezpośrednio z pamięci USB, bez konieczności korzystania z komputera. Wbudowany port sieciowy RJ-45 umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie oraz obsługuje standard Crestron Connected™.

 

Wydajność energetyczna i łatwa konserwacja


Wydajny energetycznie tryb ECO zapewnia 5000 godzin żywotności lampy i obniża poziom hałasu wentylatora do 30 dBA, gwarantując cichą pracę. Konserwacja jest prosta dzięki możliwości szybkiej i łatwej wymiany lampy i filtra powietrza w miejscu instalacji. Model WUX500 jest objęty trzyletnią rozszerzoną gwarancją firmy Canon z opcją wynajmu projektora w następnym dniu*** w przypadku przekazania własnego urządzenia do serwisu lub naprawy.

 

 

* Jasność może się zmniejszyć do 5%. Na podstawie rozmiaru pojedynczego obrazu.

** Informacje o nadajnikach, w przypadku których potwierdzono zgodność ze standardem HDBase, znajdują się poniżej.

*** „Następny dzień” oznacza, że wynajęty produkt zostanie dostarczony w dniu następującym po dniu zgłoszenia naprawy, jeśli to możliwe. Jeśli zgłoszenie zostanie odebrane w godzinach popołudniowych, w weekend lub w święto, wynajęty produkt zostanie dostarczony w ciągu dwóch dni. Ta usługa wynajmu podlega pełnym warunkom i jest dostępna wyłącznie w wybranych lokalizacjach.

Dane techniczne

Technologia LCOS
Maksymalna przekątna obrazu (cale) 300
Rozdzielczość 1920 × 1200 (WUXGA)
Kontrast 2000:1
Jasność (Lm) 5000 lumenów (3800 lumenów w trybie Eco)
Żywotność lampy (h) 5000 w trybie eko / 3000 w trybie normalnym
Złącza DVI-I Video, HDMI Video, 15-pin VGA Video, HDBaseT LAN, 3x 3.5 mm Jack Audio, 3.5 mm Jack Remote, RS-232C Control, USB Service, Ethernet LAN
Wymienne obiektywy Nie
Waga (kg) 5,9
Wymiary (mm) 337 × 136 × 370

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium