Fotostrada.pl

Statyw 3 Legged Thing Albert 2.0 szary

Producent: 3 Legged Thing
Ocena: 0
Kod produktu: 5368-63845_20200930160525
Statyw 3 Legged Thing Albert 2.0 Szary.jpg
  STATYWY I AKCESORIA

Krótki opis

Albert 2.0 to statyw podróżny  który wśród profesjonalnych fotografów cieszy się opinią najbardziej wszechstronnego trójnoga przenośnego na świecie.

Cena: 1 999,00 zł 1999.00
ilość szt.
Dostępność: Dostepny u dostawcy:
Wysyłka w: 7 dni

Opis

Statyw 3 Legged Thing Albert 2.0 Bronze

Albert 2.0 to statyw podróżny z wieloma ulepszeniami w stosunku do swojego poprzednika Alberta, który wśród profesjonalnych fotografów cieszy się opinią najbardziej wszechstronnego trójnoga przenośnego na świecie. Dzięki wprowadzonym modyfikacjom, Albert 2.0 stał się jeszcze lepszy i wygodniejszy w podróży przy zachowaniu swych imponujących parametrów. Jest wystarczająco kompaktowy by zmieścić się do bagażu podręcznego i na tyle mocny, by udźwignąć zaawansowany sprzęt fotograficzny o wadze aż do 30 kg! Albert 2.0 nie tylko jest w stanie rozciągać się na ponad 1,8 m, co jest unikalną umiejętnością w świecie statywów podróżnych, ale także, może pochwalić się możliwością przełożenia kolumny centralnej, stając się nieocenionym narzędziem do makrofotografii.

Unikalna, modułowa konstrukcja Alberta 2.0 z aż trzema odłączanymi nogami pozwala na wiele różnych konfiguracji. Możesz zrobić z niego monopod, wykorzystać pozostałe nogi jako wysięgniki do lamp lub mikrofonu, możesz odwrócić kolumnę zyskując stabilny statyw do fotografowania z niskiego poziomu a odłączając nogi i mocując stopki w ich miejsce, otrzymasz wygodny statyw stołowy. Dzięki tej wyjątkowej konstrukcji, Albert 2.0 jest statywem niezwykle wszechstronnym i skrojonym na miarę nawet najbardziej niecodziennych potrzeb.

Ograniczeniem dla większości statywów podróżnych jest ich wysokość i stabilność. Powodem jest liczba sekcji jakie są wymagane do budowy kompaktowej wielkości statywów podróżnych. W przypadku Alberta 2.0 wyjątkowa kolumna centralna i system blokad Parallel Locking 3 Legged Thing sprawiają, że ten statyw podróżny wznosi się dużo wyżej bez uszczerbku dla jego stabilności przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych wymiarów po jego złożeniu.

Unikalna, nagrodzona tytułem “Innovative Imaging Product of the Year” (Najbardziej Innowacyjny Produkt Roku), konstrukcja statywu Albert 2.0 pozwala mu na pewne utrzymanie 30 kilogramowego obciążenia. Dzięki wyważonym zamkom obniżającym środek ciężkości jest branżowym wzorem do naśladowania.

Cechy produktu:

 • Długość po złożeniu 431 mm
 • Max wysokość 1.91 m
 • Max wysokość bez kolumny 1.33 m
 • Min wysokość 121 mm
 • Max wysokość monopodu 1.99 m
 • Pięciosekcyjne nogi / Trójsekcyjna kolumna główna
 • Waga statywu 1.87 kg
 • Całkowita waga zestawu 2.19 kg
 • Udźwig przy 23º – 30 kg
 • Udźwig przy 55º – 20 kg
 • Udźwig przy 80º – 10 kg

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium