Obiektyw Sigma 45mm F2.8 CONTEMPORARY DG DN Sony E I SERIES - zimowa wyprzedaż na stronie

Sigma 45mm F2.8 CONTEMPORARY DG DN Sony E I SERIES
  • nowość
    Obiektywy Sigma do Sony E
    Ostatnie dni zimowej wyprzedaży
    __zimowa_wyprzedaż__(czarny)
  • _sticker-label-486_
  • __zima_100__(czarny)
  • _sticker-label-488_

Krótki opis

Obiektyw Sigma 45mm F2.8 CONTEMPORARY DG DN Sony E to obiektyw należący do linii Sigma CONTEMPORARY najnowszej serii I. Nowa seria obiektywów I to kompaktowa, pięknie zaprojektowana i niezwykle wysokowydajna optyka do bezlusterkowców. Obiektyw stałoogniskowy o ogniskowej 45mm i przysłonie F2.8 charakteryzuje się pięknym efektem bokeh. Poprzez kontrolę aberracji sferycznej uzyskano duży bokeh nie tylko z przodu i tyłu fotografowanego obiektu, ale także wokół obszaru ustawiania ostrości. Dzięki temu uzyskujemy przyjemny, charakterystyczny efekt miękkiego rozmycia. Produkt przeznaczony jest do codziennego użytku stąd też jego wykonanie jest jakościowe i funkcjonalne. Metalowy tubus zapewnia większą trwałość. Obiektyw Sigma zapewnia płynne, ciche i szybkie ustawianie ostrości w trybie AF. Dodatkowo posiada funkcję wykrywania twarzy i oczu oraz pozwala na kręcenie filmów. 

Dostępność: W magazynie:
Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 390,00 zł 2390.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Ucieleśnienie koncepcji „dążenia do optymalnej równowagi”. Zbalansowany obiektyw do codziennego użytku

Zaprojektowany do współpracy ze stosunkowo małymi pełnoklatkowymi bezlusterkowcami. Sprawdzi się jako łatwy w obsłudze standardowy obiektyw, w którym wysoka jakość optyczna idzie w parze z niewielkim rozmiarami ucieleśniając w ten sposób koncepcję linii Contemporary „dążenia do optymalnej równowagi”. Jest idealnym „pierwszym obiektywem” w ofercie dedykowanej do aparatów bezlusterkowych.

Informacje o nazwie produktu:

Litery „DG” w nazwie produktu oznaczają, że obiektyw został zaprojektowany tak, aby zapewnić wysoka wydajność optyczna w aparatach z matrycami pełnoklatkowymi. Litery „DN” informują, że  obiektyw został zaprojektowany do współpracy z aparatami bezlusterkowymi.

Piękny bokeh i plastyka, którymi można się cieszyć w każdej sytuacji

SIGMA 45mm F2.8 DG DN | Contemporary charakteryzuje się pięknym efektem bokeh. Dzięki kontroli aberracji sferycznej uzyskano duży bokeh nie tylko z przodu i tyłu fotografowanego obiektu, ale także wokół obszaru ustawiania ostrości, tworząc przyjemny charakter  miękkiego rozmycia. Obiektyw ten wygładza rozmycie tła, tłumiąc efekt podwójnej linii bokehu i poprawia wrażenie trójwymiarowości fotografowanego obiektu. Ponadto minimalna odległość ogniskowania wynosząca 24cm pozwala na wykorzystanie nietypowego kąta widzenia, co doskonale sprawdzi się w fotografii produktowej.

Przy szeroko otwartej przysłonie obiektyw zapewnia miękkie efekty bokeh, które można nazwać klasycznymi, ale jednocześnie, gdy przysłona jest przymknięta, obiektyw oferuje nowoczesne, ostre podkreślenie krawędzi. SIGMA 45mm F2.8 DG DN jest idealnym przykładem podstawowego szkła codziennego użytku.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium