Canon LV-X320

Canon LV-X320

Krótki opis

Projektor XGA, który zapewnia jasny obraz mimo małej i lekkiej konstrukcji.

Dostępność: Na zamówienie
Cena: 2 299,00 zł 2299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Przenośny projektor XGA, który zapewnia jasny obraz mimo małej i lekkiej konstrukcji. Niezawodna praca i łatwa konserwacja sprawiają, że jest to optymalne urządzenie dla użytkowników, którym zależy na ekonomicznym rozwiązaniu.

 

/Images/LV-X320%20Extra_tcm125-1288377.jpg   

         Korzyści

  • Klasyczna rozdzielczość XGA (1024 × 768 pikseli) zapewnia wyraźny obraz o wysokiej jakości
  • Jasność na poziomie 3200 lumenów i współczynnik kontrastu rzędu 10 000:1 zapewniają jasne kolory i intensywną czerń
  • Wyraźny, szczegółowy obraz dzięki panelowi DLP™
  • Lekki (zaledwie 2,5 kg) i kompaktowy – łatwy transport
  • Obiektyw z ręcznym zoomem 1,1x – swoboda umieszczania urządzenia
  • Port RJ-45 i port HDMI™ zgodny z technologią MHL; obsługa materiałów 3D dzięki systemowi DLP-Link
  • Pionowa i pozioma korekcja zniekształcenia trapezowego (+/-30°) zapewnia wiernie odwzorowany obraz
  • 6-osiowa regulacja kolorów i funkcja koloru ekranu ułatwiają przystosowanie urządzenia do panujących warunków
  • Nawet 6000 godzin pracy lampy i 3-letnia gwarancja na wymianę lampy*
  • Wbudowany głośnik o mocy 10 W, wyjściowe złącze dźwięku i cicha praca na poziomie 29 dB

 

Jasny, dokładnie odwzorowany obraz

Osoby, które szukają przenośnego projektora zapewniającego znakomitą jakość w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, mogą postawić na model LV-X320 firmy Canon. Uczestnicy prezentacji będą zachwyceni wiernością odwzorowania i wyrazistością obrazu odtwarzanego w macierzystej rozdzielczości XGA (1024 × 768 pikseli), w tym jasnymi, realistycznymi kolorami i intensywną czernią, dzięki jasności projektora na poziomie 3200 lumenów i współczynnikowi kontrastu rzędu 10 000:1. Technologia paneli DLP eliminuje zniekształcenia obrazu i zapewnia bardziej realistyczną jasność niż inne przenośne projektory z tej samej półki cenowej, co sprawia, że jest to znakomite urządzenie dla użytkowników, którym zależy na ekonomicznym rozwiązaniu.

Łatwa konfiguracja

Dzięki pionowej i poziomej korekcji zniekształcenia trapezowego w zakresie +/-30° można zadbać o poprawną geometrię obrazu nawet w małych pomieszczeniach. Uniwersalność urządzenia jest tym większa, że dzięki ręcznemu zoomowi 1,1x projektor można umieszczać w wybranym miejscu. Sprawdza się to doskonale w małych pomieszczeniach. Ponadto w intensywnym naturalnym świetle lub w przypadku konieczności rzutowania obrazu na kolorowe powierzchnie funkcja korekcji koloru ekranu zapewni jasny i wyraźny obraz oraz naturalnie odwzorowane kolory.

Uniwersalne opcje połączeń

Dzięki rozbudowanemu zestawowi złączy model LV-X320 umożliwia rzutowanie obrazu o wysokiej jakości z wielu źródeł. Port HDMI pozwala korzystać z wyjść HDMI powszechnie dostępnych w laptopach w celu uzyskania ostrzejszego, wyraźniejszego i bardziej szczegółowego obrazu. Ponadto można bez problemu odtwarzać efektowne materiały 3D dzięki systemowi DLP-Link. Wygodę używania zwiększa dodatkowo zgodność z technologią MHL, która pozwala rzutować obraz z dowolnego tabletu lub smartfona obsługującego technologię MHL poprzez port HDMI projektora. Dostępność portu sieciowego RJ-45 ułatwia łączność, sterowanie i obsługę przez sieć, co minimalizuje konieczność angażowania działu informatycznego.

Lekki i przenośny

Mała waga (zaledwie 2,5 kg) i niewielkie rozmiary projektora LV-X320 sprawiają, że bez wysiłku można zabierać go na spotkania, wykłady, seminaria i prezentacje. Skorzystanie z opcjonalnej torby przenośnej ułatwi transport urządzenia podczas podróży. Podłączenie projektora po dotarciu na miejsce jest również łatwe: wszystkie porty i złącza urządzenia są zgrupowane i łatwo dostępne. Podłączenie źródła dźwięku do wbudowanego głośnika o wysokiej jakości lub podłączenie projektora do wzmacniacza lub systemu nagłośnieniowego za pośrednictwem wyjściowego złącza dźwięku pozwoli uatrakcyjnić prezentacje i uprzyjemni uczestnikom ich odbiór.

Niższe koszty bez uszczerbku dla jakości

Model LV-X320 charakteryzuje się niskim kosztem utrzymania. Żywotność lampy wynosi 6000 godz. w trybie ekonomicznym. Z kolei oferowana przez firmę Canon długa, 3-letnia gwarancja na lampę* umożliwia nawet 3-krotną wymianę lampy w okresie gwarancji w przypadku awarii lampy w ramach normalnego użytkowania – co pozwala wyeliminować ryzyko ponoszenia znaczących kosztów. Zużycie energii wynosi zaledwie 350 W podczas pracy (240 W w trybie ekonomicznym), co pozwala obniżyć koszty i pomaga dbać o środowisko naturalne. Koszty utrzymania są ograniczone do minimum dzięki bezfiltrowej konstrukcji i łatwej procedurze wymiany lampy poprzez górny panel projektora. Wentylator modelu LV-X320 generuje dźwięk na poziomie zaledwie 29 dB w trybie ekonomicznym, dzięki czemu odgłosy z otoczenia nie rozpraszają uwagi uczestników prezentacji.

Dane techniczne

Technologia DLP
Maksymalna przekątna obrazu (cale) 180
Rozdzielczość XGA (1024x768)
Kontrast 10 000:1
Jasność (Lm) 3200 / 2550
Żywotność lampy (h) 4000 (tryb standardowy), 6000 (tryb ekonomiczny)
Złącza 1xHDMI, 2xVGA(in), 2xMiniJack 3.5 (in/out), 1x S-video, 1xUSB (mini B)-service, 1xRJ45, 1xRS232(c), 1xRCA
Wymienne obiektywy nie
Waga (kg) 2,5
Wymiary (mm) 282 × 114,5 × 232

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium