Fotostrada.pl

Aparat Sony ZV-E10 BODY do videoblogów + Sony GP-VPT2BT

Producent: Sony
Ocena: 0
Kod produktu: 006625oo
Fotostrada ZV-E10 BODY
  Aparaty kompaktowe Sony
  SONY VLOGUJEMY
  SONY 30X0% NA WYBRANE PRODUKTY
  PROMOCJE FOTOSTRADA
  Bezlusterkowce
  APARATY CYFROWE
  KAMERY / APARATY DO FILMOWANIA
  FILMOWANIE
  __RATY_Santander_30x0%__(czarny)
 • _sticker-label-516_

Krótki opis

Aparat cyfrowy Sony ZV-E10 do videoblogów z wymienną optyką typu Sony E.

 

 

Cena: 3 799,00 zł 3799.00
ilość szt.
Dostępność: Chwilowy brak dostępności:
Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Aparat Sony ZV-E10 BODY do videoblogów

Nowy aparat do wideoblogów z wymiennymi obiektywami Sony ZV-E10 body,zaprojektowany do tworzenia wideo - zapewnia wysoką jakość filmów 4K i oraz filmów Full HD w zwolnionym tempie 120kl./s, pozostając jednocześnie łatwym w użyciu. Jest prosty i  intuicyjny w użyciu dzięki uchylno-obrotowemu ekranowi LCD. To sprawia, że ZV-E10 jest idealnym aparatem do tworzenia treści i do wszelkiego rodzaju wideoblogów. Dzięki dołączonemu mikrofonowi kierunkowemu wyraźnie rejestruj swój głos podczas nagrywania. Kompaktowy i lekki Sony ZV-E10 zapewnia nieskończone możliwości kreatywnego fotografowania i filmowania dzięki ponad 60 kompatybilnym obiektywom Sony.

aparat sony zv-e10 body

 

Dynamiczny materiał filmowy z szerokokątną perspektywą

Używając obiektywu szerokokątnego do autoportretów, z łatwością uzyskasz dynamiczny materiał filmowy, eksponujący i Ciebie, i otoczenie. Możesz na przykład utrwalić szerszą perspektywę miasta, ukazując oglądającym własne przeżycia.

Zwracające uwagę tło

Dzięki obiektywowi o stałej ogniskowej z łatwością nagrasz wideoblog, który zwróci uwagę widza. Ten rodzaj obiektywu tworzy miękkie, naturalne rozmycie tła, eksponując główny motyw. Pozwala także uzyskać jaśniejszy obraz w słabym oświetleniu.

Duże zbliżenia eksponujące detale

Obiektyw do makrofotografii nie ma sobie równych, gdy chcesz przybliżyć się do obiektu i wyeksponować jego najmniejsze detale. Dzięki takiemu obiektywowi możesz z minimalnej odległości sfotografować lub sfilmować dodatek do stroju, potrawę i wiele innych rzeczy, by ukazać je w najdrobniejszych szczegółach.

zv-e10 body

Odległe akcje jak na dłoni

Użycie teleobiektywu pozwoli ukazać odległe obiekty, sceny lub wydarzenia ze wszystkimi szczegółami, zarówno w podróży, jak i na prostych ujęciach codzienności. Dynamikę filmowej opowieści można wzmocnić, zmniejszając lub zwiększając zoom.

Ponad 60 obiektywów do wyboru

Dzięki bogatej ofercie obiektywów Sony wideoblog z aparatu ZV-E10 możne zyskać dodatkowy wymiar. Do wyboru jest ponad 60 modeli, w tym obiektywy zaprojektowane do nagrywania filmów. Korzystaj z ich pełnej gamy i odkrywaj potencjał swojej twórczej ekspresji.

 

Regulacja rozmycia tła jednym dotknięciem

Aby włączyć lub wyłączyć rozmycie tła (bokeh), nie musisz wykonywać skomplikowanych ręcznych regulacji — po prostu naciskasz przycisk. Wybierz ustawienie „Rozmywanie”, aby uzyskać rozmyte, profesjonalnie wyglądające tło i skierować uwagę widza na główny motyw, lub „Przejrzysty”, aby wyraźnie pokazać całą scenę.

 

Większy dramatyzm dzięki zwolnieniu/przyspieszeniu tempa

Przycisk Still/Movie/S&Q na aparacie ZV-E10 pozwala szybko wybrać tryb S&Q i nagrywać film w zwolnionym tempie, przeznaczony do odtworzenia z prędkością czterokrotnie mniejszą od normalnej. Po zmianie ustawienia możesz też filmować w przyspieszonym tempie - do 60×. Takie ujęcia mają jakość Full HD i nie wymagają późniejszej obróbki na komputerze.

 

Idealne rozwiązanie dla autorów filmowych recenzji produktów

Nagrywanie filmowej recenzji produktu nie musi być irytującym doświadczeniem. Kiedy włączysz tryb prezentacji produktu, aparat automatycznie przenosi ostrość z twarzy na umieszczony przed obiektywem produkt — bez potrzeby pokazywania go na tle ręki.

Naturalne i gładkie odcienie skóry

Aby uzyskać naturalny wygląd odcieni skóry, użytkownik aparatu ZV-E10 nie musi wybierać żadnych szczególnych ustawień. Dostępny jest również efekt gładkiej skóry z czterema ustawieniami: wyłączony, niski, średni i wysoki.

Wysoka jakość filmów nawet przy nagrywaniu w ruchu

System stabilizacji obrazu w aparacie ZV-E10 pozwala nagrywać płynny, wyraźny obraz nawet podczas chodzenia. Z kolei funkcja automatycznej ekspozycji z priorytetem twarzy zadba o odpowiednią jasność Twojej twarzy. Automatycznie wykrywa twarz i zapewnia jej prawidłowe naświetlenie po wyjściu z budynku na zewnątrz, przejściu ze słońca do cienia itp.

Dokładne, automatyczne nastawianie ostrości

Aparat ZV-E10 może bez wybierania żadnych dodatkowych ustawień utrzymywać ostrość na Twojej twarzy i oczach, bez niespodziewanego przenoszenia jej na inne obiekty. Jeśli jednak chcesz przenieść ostrość, dotknij żądanego obiektu na ekranie LCD. Aparat zacznie wówczas utrzymywać na nim ostrość z użyciem funkcji Real-time Tracking, której działanie jest oparte na sztucznej inteligencji.

Płynne, profesjonalnie wyglądające przejścia ostrości

Aparat ZV-E10 pozwala dostosowywać szybkość ustawiania ostrości do rodzaju sceny, by nadawać ujęciom bardziej efektowny wygląd. Do wyboru jest siedem ustawień, od szybkiego przejścia po powolną zmianę. Obejrzyj poniższe wideo, by poznać zastosowania tej funkcji.

Uchwyt ułatwiający tworzenie wideobloga

Oferowany oddzielne uchwyt GP-VPT2BT przyda się do selfie oraz zdjęć z dużej i małej wysokości. Znajdujące się na nim elementy sterujące umożliwiają obsługę bez sięgania do przycisków aparatu. Pozwalają włączyć i zatrzymać odtwarzanie, regulować zoom i wybrać ustawienie efektu bokeh: „Rozmywanie” lub „Przejrzysty”.

zv-e10

Większy przetwornik zmienia jakość obrazu

Imponujący obraz to wynik zastosowania w aparacie ZV-E10 dużego przetwornika APS-C. Matryce tego rodzaju używane są także w kamerach — nawet w profesjonalnych modelach filmowych. Przetwornik jest ponad 10 razy większy10 niż w typowym smartfonie, przechwytuje zatem więcej światła i zapewnia więcej danych. Rezultat to piękny obraz z atrakcyjnym efektem bokeh.

Profesjonalnie wyglądający efekt bokeh w zasięgu ręki

Aparat ZV-E10 jest wyposażony w duży przetwornik obrazu, pozwalający z łatwością uzyskać imponujące obrazy, na których główny motyw autentycznie kontrastuje z miękko rozmytym tłem.

Imponujące filmy w jakości 4K

Aby nagrać film w wysokiej rozdzielczości 4K, wystarczy nacisnąć przycisk MOVIE. Duży przetwornik utrwala bogatą paletę kolorów. Aby zapewnić maksymalną ilość szczegółów, aparat ZV-E10 rejestruje 2,4×13 więcej danych niż potrzeba do utworzenia obrazu 4K, po czym przekształca je w końcowe nagranie.

Czysty obraz na filmach nakręconych w słabym oświetleniu

Nawet jeśli filmujesz w słabym świetle, aparat ZV-E10 utrwala piękne, szczegółowe obrazy z minimalną ilością szumu. Jest to zasługa dużego przetwornika obrazu, który bardziej efektywnie przechwytuje światło. Rezultat to wyraźne, czyste obrazy nawet ze słabo oświetlonych wnętrz i nocnych plenerów.

Stworzony do nagrywania wyraźnego głosu

Aparat ZV-E10 jest wyposażony w mikrofon kierunkowy z trzema kapsułami, zoptymalizowany do nagrywania dźwięku dobiegającego od przodu. Niezawodnie utrwali więc Twój głos, nawet jeśli filmujesz w tłumie.

Wyraźny dźwięk nawet podczas nagrywania na wietrze

Aparat ZV-E10 jest dostarczany z osłoną przeciwwiatrową, która osłabia hałas wiatru podczas filmowania na powietrzu. Po jej założeniu można filmować bez obaw, że nagranie będzie wymagało korekty poziomu hałasu.

Jeszcze wyższa jakość dźwięku

W przeciwieństwie do tradycyjnych, analogowych systemów transmisji można uniknąć powstania zakłóceń w przewodzie. Aby zapewnić wyraźny, dokładny, w pełni cyfrowy dźwięk, aparat ZV-E10 współpracuje z mikrofonami Sony z cyfrowym łączem audio w stopce Multi Interface (MI).

Proste podłączanie na odległość i wysoka jakość obrazu

Aparatu cyfrowy Sony ZV-E10 można używać także do komunikacji online i strumieniowej transmisji na żywo, wykorzystując zalety dużego przetwornika obrazu i wbudowanego mikrofonu. Aby użyć aparatu ZV-E10 jako zewnętrznej kamery, podłącz go do komputera lub smartfona Sony Xperia™ przewodem USB Type-C®.

Udostępniaj zaraz po nagraniu

Udostępniaj materiał wideo o profesjonalnej jakości wkrótce po jego nagraniu. Bezpłatna aplikacja Imaging Edge Mobile™ pozwala na szybkie przesłanie filmów i fotografii z aparatu ZV-E10 do smartfona.

Bezproblemowe filmowanie w układzie pionowym

Filmy nagrane w układzie pionowym są automatycznie oznaczane odpowiednim tagiem, dzięki czemu łatwo jest odtworzyć, zmontować i opublikować materiał przeznaczony specjalnie na smartfon.

Łatwa edycja filmów na smartfonie

Film można edytować nawet na smartfonie, używając aplikacji Movie Edit add-on. Pomaga ona ustabilizować największe skoki obrazu lub skadrować film w celu dopasowania go do popularnych serwisów społecznościowych.

Zasilanie bez stresów

Tworząc materiał do wideobloga, nie musisz się stresować się kwestią zasilania, ponieważ aparat ZV-E10 jest przystosowany do zasilania z różnych źródeł.

Wytrzymałość podczas zdjęć w plenerze

Całkowicie naładowany akumulator aparatu ZV-E10 pozwala nieprzerwanie filmować nawet przez 125 minut lub zrobić do 440 zdjęć. Możesz więc komfortowo pracować podczas długich sesji na powietrzu.

Zasilanie z zewnętrznych źródeł podczas dłuższej sesji

Ten uniwersalny aparat pozwala wydłużyć nagrywanie poprzez podłączenie do portu USB Type-C® zewnętrznego źródła zasilania, takiego jak powerbank.

Opcjonalny zasilacz sieciowy do streamingu na żywo

Jeśli masz dostęp do sieci energetycznej, możesz użyć zasilacza sieciowego, takiego jak AC-PW20AM9, i nie zaprzątać sobie głowy poziomem naładowania akumulatora. To bardzo wygodne podczas strumieniowych transmisji na żywo.

Dodawanie efektów artystycznych w aparacie

Zmieniając kolorystykę obrazu, można dodawać różne efekty artystyczne. Do wyboru masz szereg ustawień z grupy „Strefa twórcza” oraz siedem efektów wizualnych w trybie „Efekt zdjęciowy”.

Twórcze kształtowanie kolorów dzięki krzywej S-Log3

Krzywa S-Log3 w aparacie ZV-E10, dostępna też w wysokiej klasy aparatach α, pozwala bardziej twórczo kształtować kolory. Podczas edycji filmu na komputerze krzywa S-Log3 rozszerza zakres dynamiczny, dając większą kontrolę nad finalną kolorystyką.

Szybkie tworzenie filmów 4K HDR w formacie HLG25

Aparat ZV-E10 pozwala też uzyskiwać naturalne, wierne kolory w nagrywanych filmach 4K HDR (o dużym zakresie dynamicznym) bez pracochłonnej edycji w postprodukcji i korygowania kolorów.

Program Imaging Edge DesktopTM do zdalnej obsługi z komputera

Programy z pakietu Imaging Edge Desktop pomagają uzyskać jeszcze lepsze obrazy. Umożliwiają zdalne sterowanie zdjęciami z komputera, podgląd obrazu na żywo na ekranie komputera, a także porządkowanie i edycję zdjęć.

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

Obiektyw Sony SEL 24mm FE F2.8 G + 2 LATA GWARANCJI EXTRA Obiektyw Sony SEL 24mm FE F2.8 G + 2 LATA GWARANCJI EXTRA

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 799,00 zł
Obiektyw Sony SEL 50mm FE F2.5 G + Filtr B+W 49mm UV MRC Obiektyw Sony SEL 50mm FE F2.5 G + Filtr B+W 49mm UV MRC

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3 245,00 zł
Obiektyw Sony SEL 16-55mm F2.8 G Obiektyw Sony SEL 16-55mm F2.8 G

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4 749,00 zł
Akumulator Sony NP-FW50 - ORYGINAŁ DYSTRYBUCJA PL Akumulator Sony NP-FW50 - ORYGINAŁ DYSTRYBUCJA PL

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 279,00 zł
Akumulator Newell NP-FW50 Plus do Sony Akumulator Newell NP-FW50 Plus do Sony

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium