Fotostrada.pl
Nowości od Canon Polska 0
Nowości od Canon Polska

PREMIERA NOWYCH PRODUKTÓW OD CANON POLSKA

W ubiegłym tygodniu mieliśmy zaszczyt przywitać nowe produkty marki Canon Polska. Co nowego zobaczymy na rynku foto? Canon zaprezentował cztery produkty, a wśród nich są: dwa bezlusterkowce oraz dwa obiektywy.

 

PRODUKTY:

    • BEZLUSTERKOWIEC FULL-FRAME CANON EOS R8
    • BEZLUSTERKOWIEC APS-C CANON EOS R50
    • OBIEKTYW PEŁNOKLATKOWY RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM
    • OBIEKTYW POD APS-C RF-S 55-210 mm F5-7.1 IS STM
 

Aparat cyfrowy Canon EOS R8 to najlżejszy pełnoklatkowy aparat marki Canon należący do flagowego systemu EOS R. Co więcej wiemy o tym aparacie? Technologia zawarta w tym modelu bazuje na aparacie Canon EOS R6 Mark II dzięki czemu możemy osiągnąć niezwykłe rezultaty pracy. Podobnie jak w EOS R6 II bezlusterkowiec EOS R8 wyposażony został w pełnoklatkową matrycę CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela pozwalając na osiągnięcie bardzo wysokiej jakości obrazu. Zaawansowana matryca oferuje rejestrację pełnowymiarowych materiałów filmowych w najwyższych rozdzielczościach zapewniając ostrość i szczegółowość obrazu. Tak samo jak Canon EOS R6 MARK II nowy bezlusterkowiec Canon EOS R8 posiada ten sam system Dual Pixel CMOS AF II, który pozwala na skuteczne śledzenie punktu ostrości oraz szybką i bezproblemową pracę autofokusa. Oczywistością jest to, że R8 wykrywa i śledzi obiekty tak jak większość bezlusterkowców Canona. Ważną cechą tego modelu jest fakt, iż jest to najlżejszy pełnoklatkowy aparat o pełnoklatkowej matrycy, a zarazem kompaktowym wymiarom. Odznaczający się wysoką czułością ISO i ulepszonym zakresem dynamicznym - świetnie sprawdzi się w fotografii portretowej i krajobrazowej oraz rejestrowania wydarzeń. Jest to świetny aparat o matrycy FULL-FRAME z zaczerpniętymi parametrami od aparatu EOS R6 MARK II. Pozwoli na wygodną i przyjemną pracę. Ze względu na swoje wymiary i lekką wagę, a zarazem świetne parametry idealnie sprawdzi się w podróży. Śmiało możemy powiedzieć, że jego wymiary zbliżone są do kompaktowego bezlusterkowca EOS RP.

 
 

Aparat cyfrowy Canon EOS R50 to mały i lekki w obsłudze bezlusterkowiec należący do flagowego systemu EOS R. Co więcej wiemy o tym aparacie? Jest to doskonały wstęp do serii EOS R dla twórców, którzy poszukują bardziej zaawansowanego sprzętu niż smartfon ale zarówno prostego i intuicyjnego w obsłudze. Z pomocą EOS R50 uzyskasz wysokiej jakości wideo w rozdzielczości 4K, doskonałą jakością dźwięku oraz ostrością obrazu. Za sprawą ergonomicznej konstrukcji i lekkości aparat Canon EOS R50 możesz zabrać ze sobą wszędzie tak jak telefon ale jednocześnie mieć narzędzie, które zapewni świetne rezultaty do tworzenia treści w sieci. Ważną i przydatną cechą R50 jest dotykowy i obracany ekran, który pozwoli na jeszcze wygodniejszą i kreatywną pracę. Również należy wspomnieć, że aparat posiada funkcję "Creative Assist" - automatycznie proponuje najlepsze parametry dla różnych scen oraz funkcję "Creative Bracketing", która pozwala na wielokrotne uchwycenie każdego ujęcia. Bezlusterkowiec EOS R50 to świetny produkt stworzony z myślą o początkujących pasjonatach fotografii i filmu oraz dla twórców treści internetowych. Bezlusterkowiec Canon EOS R50 można również używać w charakterze kamery internetowej, wykorzystując technologię UVC/UAC przez połączenie USB, bez wymogu instalacji dodatkowego oprogramowania, aby uzyskać profesjonalną jakość strumieniowania na żywo i wideokonferencji.

Nowy obiektyw marki Canon przeznaczony do aparatów bezlusterkowych cechuje się lekkością i małymi wymiarami. Jest to uniwersalny obiektyw z 2-krotnym zoomem. Idealnie sprawdzi się z kompaktowym aparatem EOS R8 lub EOS RP, tworząc kompaktowy i lekki zestaw, nadający się doskonale do podróży. Obiektyw RF 24-50mm oferuje zaawansowaną stabilizację obrazu do 4,5 stopnia. Zamontowany silnik ustawiania ostrości STM pracuje szybko i cicho. Dodatkową kontrolę zapewnia konfigurowalny pierścień sterujący obiektywu, który pozwala użytkownikom przełączać się między różnymi trybami.

 
 

Obiektyw marki Canon o zmiennej ogniskowej 55-210mm to wszechstronny i kompaktowy produkt nadający się do obiektów znajdujących się w dalszej odległości lub wykonywania atrakcyjnych zdjęć portretowych z separacją obiektu i rozmyciem tła. Obiektyw Canon RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM świetnie sprawdzi się do fotografii podróżniczej, sportowej i zwierząt domowych. Ten obiektyw przeznaczony jest do aparatów o niepełnoklatkowej matrycy (APS-C).

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium