OLYMPUS - WALENTYNKOWY ZESTAW PORTRETOWY

 

 

Walentynkowy Zestaw Portretowy
 


Przy zakupie aparatu OM-D E-M10 III wspaniały obiektyw portretowy M.ZUIKO 45 mm 1.8 w wyjątkowej cenie 1299 zł 699 zł

 


Szukasz inspiracji na Walentynki? Rób doskonałe zdjęcia porterowe aparatem E-M10 III, który jest lekki i łatwy w obsłudze. Intuicyjnie rozmieszczone przyciski pomogą zrobić wspaniałe zdjęcia i nagrać zachwycające filmy. Przyciągające wzrok detale sprawiają, że E-M10 III będzie doskonale pasował do Twojego stylu.

 

Obiektyw portretowy M.ZUIKO 45 mm 1.8 pozwoli Ci wyeksponować fotografowaną osobę dzięki pięknemu rozmyciu tła z zachwycającym efektem bokeh. Teraz możesz go mieć w wyjątkowej cenie 699 zł!

 

Nie zwlekaj! Walentynkowy Zestaw Portretowy czeka na Ciebie!

 

 

 

 

OM-D E-M10 III – idealny towarzysz


Starannie zaprojektowany korpus został wyposażony w wiele rewolucyjnych rozwiązań. Jest lekki i łatwy w obsłudze – ergonomiczne przyciski pomogą zrobić wspaniałe zdjęcia i nagrać zachwycające filmy. Aparat został wyposażony w wizjer, lampę błyskową oraz moduł Wi-Fi. Powiększony korpus sprawia, że aparat doskonale leży w dłoni. Tryby AF wykrywania twarzy oraz oka zapewnią prawidłową ekspozycję i automatycznie ustawią ostrość podczas wykonywania portretów.

 

 

M.ZUIKO 45mm – urzekające portrety


Stylowy, w atrakcyjnej cenie, wydajny obiektyw stałoogniskowy idealny do zdjęć portretowych z ładnie rozmytym tłem i żywymi kontrastami uzyskanymi dzięki jasnej przysłonie. Doskonale sprawdza się przy fotografii portretowej, dając możliwość wyeksponowania pierwszego planu poprzez rozmycie tła z pięknym efektem bokeh. Wydajny obiektyw portretowy doskonale sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych. Teraz w wyjątkowej, walentynkowej cenie 1299 zł 699 zł!

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium