NOWE OBIEKTYWY OD TAMRON!

 

Tamron wprowadza trzy nowe obiektywy.

Tamron informuje, że pracuje nad trzema nowymi obiektywami pełnoklatkowymi, które zostaną wprowadzone na rynek w połowie 2019 roku. Dwa dedykowane do aparatów cyfrowych DSLR Canon i Nikon oraz jeden dedykowany do bezlusterkowców Sony. Nowe obiektywy uzupełnią rodzinę wysokiej jakości obiektywów Tamron przeznaczonych dla wymagających fotografów.

Ceny i data wprowadzenia na rynek zostaną ogłoszone przez producenta w późniejszym terminie.

 

Tamron SP 35mm f/1,4 Di USD

Idealny, jasny obiektyw do fotografii ulicznej i reportażowej, koncertów i festiwali, w skrócie wszelkiego rodzaju aktywności, w których można korzystać z szerokiego kąta 35 mm. Tamron SP 35 mm f / 1,4 Di USD jest również wyposażony w szybki i cichy ultradźwiękowy silnik. Sam obiektyw ma szansę stać się najostrzejszym obiektywem 35 mm dostępnym na rynku i będzie dostępny do pełnoklatkowych aparatów cyfrowych DSLR Canon i Nikon.

 

Tamron 35-150mm f/2,8-4 Di VC OSD

Innowacyjny, wszechstronny obiektyw wyposażony w stabilizator obrazu z wszechstronnym zoomem. Nowa konstrukcja to naprawdę dobry, jasny teleobiektyw w pełni zgodny z pełną klatką. Oczywiście będzie dostępny z mocowaniami Canon EF i mocowaniem Nikon F.

Dwa procesory zapewniające maksymalną wydajność zarówno stabilizacji obrazu jak i automatycznego ustawiania ostrości. Asferyczne soczewki i szkło LD (Low Dispersion) minimalizują abberację kolorów i zapewniają najlepszą możliwą ostrość. Bardzo przydatny obiektyw zmiennoogniskowy do fotografowania portretów, fotografii sportowej i podróży!

 

Tamron 17-28mm f/2,8 Di III RXD

Szybki, szerokokątny zoom Tamrona z mocowaniem Sony E z pewnością będzie niezwykle interesującym rozwiązaniem dla fotografów korzystających z bezlusterkowców SONY serii A7 i A9.

Podobnie jak popularny wszechstronny zoom Tamrona 28-75 mm f / 2,8 Di III RXD z mocowaniem do Sony E nowy obiektyw jest dedykowany do pełnej klatki z przysłoną f / 2,8 w całym zakresie ogniskowych. Pomimo tych parametrów jest bardzo lekki o zwartej, kompaktowej konstrukcji!

Minimalna odległość ostrzenia to tylko 19 cm dla wszystkich zakresów ogniskowych a super cichy, aksamitny napęd RXD sprawiają, że Tamron 17-28 mm f / 2,8 Di III RXD jest idealnym wyborem przy nagrywaniu filmów!

 Sprawdź: Obiektywy Tamron

 

Chcecie więcej takich informacji na bierząco?
Zostaw po sobie znak na mediach społecznościowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium