Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo zakupów:

 

 

Bezpieczne i wygodne zakupy- Fotostrada.

Zyskaj pewność sklepu stacjonarnego i mobilność sklepu internetowego.

 

 

Nasze atuty, które gwarantują Ci pewny i bezpieczny zakup:

1. Gwarantujemy naszym klientom możliwość zwrotu towaru.

Bez podania przyczyny do 10 dni od daty otrzymania Stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa polskiego i umożliwiamy konsumentom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Szczegółowy opis w zakładce - Reklamacje i zwroty.

2. Klient ma możliwość sprawdzenia paczki przy kurierze.

Przed odebraniem przesyłki pocztowej lub kurierskiej klient powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku uszkodzenia nie Klient nie powinien przyjmować przesyłki i w obecności pracownika poczty lub kuriera sporządzić protokół szkody oraz niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym. 

3. Ubezpieczenie przesyłek kurierskich.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie musisz obawiać się, że na przykład stracisz pieniądze, które przedpłaciłeś na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty.

4. Ochrona danych osobowych.

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Klient podając swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego. Klient ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

5. Pewność firmy

Sklep FOTOSTRADA powstał na początku 2004 roku. Zatrudniamy ok. 15 osób i ciężko pracujemy dla zapewnienia satysfakcji naszym klientom. Posiadamy stabilne podstawy finansowe, zróżnicowaną ofertę, zgrany zespół pracowników i elastyczne kierownictwo. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie reagować na zmieniające się warunki na rynku elektroniki użytkowej.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium