Fotostrada.pl
FILTRUJ:
Dostępność

Mocowanie Canon EF-M to system mocowania obiektywów, który został opracowany przez firmę Canon specjalnie dla aparatów z linii bezlusterkowców EOS M. Obiektywy z mocowaniem EF-M są zaprojektowane w taki sposób, aby były kompatybilne z matrycami APS-C, które są stosowane w lustrzankach cyfrowych Canon.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Canon EF-M to system mocowania, który charakteryzuje się mniejszymi wymiarami i wagą w porównaniu z mocowaniami EF i EF-S, które są stosowane w aparatach lustrzankowych. Dzięki temu obiektywy z mocowaniem EF-M są idealnym wyborem dla fotografów, którzy potrzebują mobilności i lekkości.

Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje obiektywów z mocowaniem Canon EF-M, w tym szerokokątne, standardowe, teleobiektywy, makroobiektywy i zoomy. W zależności od potrzeb i preferencji użytkownika, można wybrać obiektyw o odpowiedniej ogniskowej, świetle i funkcjach.

Mocowanie Canon EF-M pozwala również na używanie adapterów, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z obiektywów z mocowaniem EF i EF-S. Dzięki temu fotografowie posiadający już obiektywy z mocowaniem Canon EF i EF-S mogą łatwo przenieść się na system bezlusterkowy EOS M, bez konieczności dokupowania całkowicie nowych obiektywów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium