Fotostrada.pl

Obiektyw Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD Sony E + 5 LAT GWARANCJI + Filtr Tamron MV UV 67mm

Producent: Tamron
Ocena: 0
Kod produktu: 006080
Obiektyw Tamron 17-28 mm f/2.8 Di III RXD
    Mocowanie Sony E
    __RATY_Credit_Agricole_10x0%__(czarny)
  • _sticker-label-420_
  • Obiektywy Tamron
    OBIEKTYWY

Krótki opis

Obiektyw Tamron 17-28 mm F/2.8 Di III RXD (model A046) to szerokokątny jasny zoom opracowany specjalnie dla systemowych aparatów bezlusterkowych z bagnetem Sony E. 

Cena: 4 149,00 zł 4149.00
ilość szt.
Dostępność: W magazynie:
Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Obiektyw Tamron 17-28 mm F/2.8 Di III RXD (model A046) to szerokokątny jasny zoom opracowany specjalnie dla systemowych aparatów bezlusterkowych z bagnetem Sony E. 


Odkryj świat z zupełnie nowej perspektywy


17-28 mm F/2.8 Di III RXD (model A046) to szerokokątny jasny zoom opracowany specjalnie dla systemowych aparatów bezlusterkowych z bagnetem Sony E. Obiektyw zapewnia znakomitą jakość obrazu przy przysłonie F/2.8. Przy długości 99 mm i wadze 420 g jest najbardziej kompaktowym i najlżejszym obiektywem w swojej klasie. Pozwala spojrzeć świat - na krajobraz naturalny i zurbanizowany - z nowej perspektywy. Konstrukcja optyczna składa się z soczewek LD (Low Dispersion) i XLD (eXtra Low Dispersion), które skutecznie ograniczają zjawisko aberracji chromatycznej. W połączeniu z najbardziej zaawansowanymi funkcjami aparatu i przy wykorzystaniu całego potencjału zastosowanych czujników uzyskujemy bardzo dobrą jakość odwzorowania w całym zakresie ogniskowych.

 

 


Ujęcia z bliska z dynamiczną perspektywą

17-28 mm F/2.8 umożliwia fotografowanie z najbliższej odległości. Przy ogniskowej wynoszącej 17 mm i minimalnej dległości ostrzenia wynoszącej 19 cm można uzyskać fascynujące ujęcia wybranego obiektu w skali 1:5,2; przy ogniskowej 28 mm minimalna odległość ostrzenia wynosi 26 cm (1:6). Przy szeroko otwartej przysłonie uzyskamy ponadto bardzo małą głębię ostrości z pięknym efektem rozmycia tła (bokeh). Efekt ten jest tym większy, im mniejsza odległość aparatu od fotografowanego motywu.

 

 

 


Wysokowydajny autofokus - ostrzy szybko i dokładnie w każdej sytuacji

System automatycznego ustawiania ostrości jest wyposażony w czujnik, który ustala aktualne ustawienie obiektywu oraz w silnik krokowy RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive). Elementy te zapewniają szybkie i precyzyjne ostrzenie, to z kolei umożliwia fotografowanie bez utraty ostrości również obiektów znajdujących się w ruchu. Wszystkie warunki udanego ujęcia są zatem spełnione. System automatycznego ostrzenia pracuje tak cicho, że na nagraniu wideo praktycznie nie są rejestrowane żadne odgłosy jego pracy.

 

 

 


Szerokie możliwości w zestawie z obiektywem 28- 75mm F/2.8 Di III RXD

Obiektywy z bagnetem Sony E, tj. Tamron 17-28 mm i Tamron 28-75 mm, obejmują w sumie duży zakres ogniskowych, przy jasnej przysłonie F/2.8 wynosi on od 17 mm przy ujęciu szerokokątnym do 75 mm przy ujęciu tele. Przy łącznej wadze wynoszącej tylko 970 g obiektywy te są idealnym uzupełnieniem systemowego kompaktowego bezlusterkowca. Obiektywy są tak skonstruowane, że pierścień do ustawiania ogniskowej jest usytuowany z przodu, a pierścień do ustawiania ostrości z tyłu. Dzięki temu obydwa obiektywy są obsługiwane w ten sam sposób. Rozmiar filtra (Ø 67 mm) również jest taki sam, dzięki temu można zastosować ten sam zestaw filtrów (polaryzacyjnych lub szarych). Pokrywa na obiektyw również jest wymienna.

 

 


 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium