Fotostrada.pl

Obiektyw Nikkor Z 24-70mm f4 S

Producent: Nikon
Ocena: 0
Kod produktu: 006108
Nikkor Z 24-70mm f/4 S
  • promocja
    Mocowanie Nikon Z
    __stickery__
    __RATY_Credit_Agricole_10x0%__(czarny)
  • _sticker-label-420_
  • OBIEKTYWY

Krótki opis

 Kompaktowy obiektyw o zmiennej ogniskowej NIKKOR Z 24-70mm f/4 S tworzy prawdziwie pełnoklatkowe zdjęcia.

Cena: 3 041,10 zł 3 379,00 zł 3041.10
ilość szt.
Dostępność: W magazynie:
Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Obiektyw Nikkor Z 24-70mm f4 S

Znajdź idealny kąt i go zachowaj. Kompaktowy obiektyw o zmiennej ogniskowej Nikkor Z 24-70mm f/4 S tworzy prawdziwie pełnoklatkowe zdjęcia. Pozwala uchwycić każdy niezwykły szczegół podczas rejestrowania zdjęć i filmów aparatem Z firmy Nikon. Na całej powierzchni kadru.

Każdy spacer może być niezwykły

Ten obiektyw Nikkor Z o zmiennej ogniskowej ze stałym otworem przysłony f/4 i zakresem ogniskowych 24–70mm jest tak wielofunkcyjny, że sprawdzi się w prawie każdej sytuacji. Czy chodzi o sceny ze słabym oświetleniem, czy o dynamiczną akcję, dzięki obiektywowi Nikkor Z 24-70mm f4 wszystkie zdjęcia i filmy zyskują więcej detali, głębi i kolorów.

 

Uchwyć scenę

Minimalna odległość zdjęciowa wynosząca zaledwie 0,3 m w całym zakresie ogniskowych daje pełną kontrolę nad kadrem — zarówno z bliska, jak i w nieskończoności.

Zawsze ostro

Stały otwór przysłony f/4 zapewnia doskonałe wyniki przy słabym oświetleniu i spójne ustalanie ekspozycji w całym zakresie ogniskowych. To pozwala uzyskać maksymalną jakość obrazu bez konieczności ustawiania wysokiej czułości ISO.

 

Szeroki zakres

Dzięki dużej średnicy mocowania bagnetowego Z ten NIKKOR z mocowaniem Z nie ma problemów z winietowaniem. Mimo małej odległości od płaszczyzny mocowania do matrycy obiektyw oferuje równomierną jasność obrazu w całym kadrze. Efektem jest niezwykła ostrość w całym kadrze i w całym zakresie ogniskowych.

 

Prawdziwie błyskotliwy. Aż do brzegu kadru.

Dzięki wyjątkowej zdolności rozdzielczej tego obiektywu o zmiennej ogniskowej każdy element kadru jest oddany bardzo wiernie. Kontrola spadku ilości światła przy krawędziach pozwala zachować jasność na całej powierzchni kadru. Zdjęcia są ostre, kolory żywe, a kontrast wysoki w całym kadrze.


Znakomita ostrość

Dzięki opracowanej przez firmę Nikon nanokrystalicznej przeciwodblaskowej powłoce, która ogranicza refleksy i flarę, możemy uzyskać kontrastowe zdjęcia nawet podczas fotografowania pod światło. W przypadku fotografowania scen z wieloma źródłami światła padającego bezpośrednio na kadr jest dokładnie tak samo.
Prawdziwe światło


Minimalizacja aberracji komatycznej pozwala doskonale odwzorować punktowe źródła światła, na przykład latarnie uliczne nocą. Punktowe źródła światła są odwzorowane jako punkty, nawet przy krawędziach kadru.Wyjątkowa kolorystyka
Soczewki asferyczne ze szkła ED i soczewki asferyczne gwarantują żywe kolory i wysoki kontrast.

 

Ostry. Bezgłośny. Precyzyjny.

Obiektywy NIKKOR Z wykorzystują system wielokrotnego ustawiania ostrości oraz wiele silników AF, aby złapać i utrzymać ostrość fotografowanych obiektów. Ustawianie ostrości jest płynne i bezgłośne, co sprawia, że obiektyw ten idealnie się nadaje do robienia zarówno filmów, jak i zdjęć.
Najbardziej odpowiedni kąt


Komunikacja między obiektywem a aparatem Z firmy Nikon pozwala na znakomitą kompensację dystorsji w całym zakresie ogniskowych. Zdjęcia cechuje wyjątkowo wiernie oddana geometria, a linie proste pozostają proste.
Dowolne światło


Obiektyw korzysta z dostępnego w aparacie systemu redukcji drgań, umożliwiając fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o pięć stopni niż byłoby to możliwe bez użycia tego systemu¹. To pozwala rejestrować ostrzejsze zdjęcia przy słabnącym świetle dziennym oraz filmy bez niechcianych skutków drgania aparatu.Zawsze precyzyjny


Pływające soczewki zapewniają doskonałą ostrość przy niewielkich odległościach. Elektromagnetyczna przysłona umożliwia precyzyjne ustalanie ekspozycji podczas szybkich zdjęć seryjnych.

Przejmij kontrolę

Moletowany pierścień sterujący umożliwia niezwykle precyzyjną i intuicyjną obsługę. Podczas fotografowania w trybie AF do pierścienia sterującego można przypisać ustawienia kompensacji ekspozycji. Podczas fotografowania z ręcznym ustawianiem ostrości pierścień sterujący może służyć jako pierścień ustawiania ostrości. Ostrość zmienia się w zależności od tego, jak szybko lub wolno pierścień jest obracany, co daje precyzyjną kontrolę nad punktem ostrości.

 

 

 

Dynamiczne perspektywy. Urzekające filmy.

Konstrukcja układu optycznego wykorzystująca do maksimum szeroki zakres dynamiczny aparatu Z firmy Nikon pozwala na rejestrowanie wspaniałych, pełnoklatkowych materiałów wideo. Spójrz z bliska na chwile składające się na opowieść.

Cisza na planie

Bardzo cicha praca AF jest możliwa dzięki praktycznie bezgłośnemu silnikowi krokowemu. Zoom działa cicho, a bezgłośny pierścień sterujący umożliwia regulację przysłony bez kliknięć.

 

Przepięknie płynny

Zastosowany w obiektywie system wielokrotnego ogniskowania pozwala ustawiać ostrość z niezwykłą płynnością i dokładnością. Zredukowano zarówno „oddychanie” obiektywu, jak i przesunięcie ostrości podczas zmian ogniskowej.

 

Inspiracje są wszędzie

W połączeniu z aparatem Z firmy Nikon ten kompaktowy i lekki obiektyw o zmiennej ogniskowej daje fotografowi pełną swobodę w podążaniu za swoimi pomysłami. W celu ochrony przed kurzem i kropelkami wody dokładnie uszczelniono każdą ruchomą część tubusu obiektywu. Powłoka fluorowa aktywnie chroni przed wodą, pyłem i brudem, nie wpływając przy tym na jakość zdjęć.

 

Dane techniczne

Konstrukcja optyczna 14 soczewek w 11 grupach (w tym 1 soczewka ED, 1 soczewka asferyczna ED, 3 soczewki asferyczne, soczewki z powłoką nanokrystaliczną oraz soczewka przednia z powłoką fluorową)
Ustawianie ostrości Automatyczne, ręczne
Stabilizacja obrazu Nie
LIczba listków przysłony 7
Minimalna wartość przysłony 4
Minimalna odległość ostrości (m) 0,3 m od płaszczyzny ogniskowej we wszystkich pozycjach zoomu
Średnica filtra (mm) 72
Maks. średnica x długość (mm) Około 77,5 mm (maksymalna średnica) x 88,5 mm (odległość od kołnierza mocowania obiektywu przy schowanym obiektywie)
Waga (g) Około 500 g

Opinie o produkcie (0)

Akcesoria

Obiektyw NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S Obiektyw NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11 249,10 zł 12 499,00 zł
Obiektyw Nikon Nikkor Z MC 50mm F2.8 Obiektyw Nikon Nikkor Z MC 50mm F2.8

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 849,00 zł 3 169,00 zł
Obiektyw Nikkor Z 28mm f2.8 Obiektyw Nikkor Z 28mm f2.8

Dostępność: Chwilowy brak: zapytaj o dostępność

Cena: 1 299,00 zł
Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-50mm F4-6.3 Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-50mm F4-6.3

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 611,00 zł 1 790,00 zł
Uniwersalna Osłona Przeciwsłoneczna 72mm -Carena Uniwersalna Osłona Przeciwsłoneczna 72mm -Carena

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,00 zł
Smyczka, sznurek, uchwyt do dekielków, pokrywek obiektywów- Carena Smyczka, sznurek, uchwyt do dekielków, pokrywek obiektywów- Carena

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,00 zł
Uniwersalny pasek naramienny do aparatu Canon , Nikon, Sony , Fujifilm- Carena Uniwersalny pasek naramienny do aparatu Canon , Nikon, Sony , Fujifilm- Carena

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,00 zł
Aparat cyfrowy Nikon Z6 II Body Aparat cyfrowy Nikon Z6 II Body

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9 398,00 zł 9 898,00 zł
Aparat cyfrowy Nikon Z9 Body + zasilacz Nikon EH6d gratis Aparat cyfrowy Nikon Z9 Body + zasilacz Nikon EH6d gratis

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29 290,00 zł
Aparat cyfrowy Nikon Z7 II Body Aparat cyfrowy Nikon Z7 II Body

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15 239,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium