Fotostrada.pl

Lampa błyskowa Godox TT685 II Nikon

Producent: Godox
Ocena: 0
Kod produktu: 007053
Lampa błyskowa Godox TT685 II Nikon
  • nowość
    Lampy błyskowe Quadralite

Krótki opis

Oferując pełne wsparcie dla systemów Canon, Nikon, Fujifilm, Sony, Pentax i Olympus oraz wbudowany system radiowy 2.4 GHz, lampa reporterska Godox TT685 II ułatwia tworzenie zarówno prostych jak i skomplikowanych konfiguracji oświetleniowych. Mocne i efektywne narzędzie oświetleniowe, jakim jest ta lampa błyskowa, charakteryzuje się wysoką liczbą przewodnią 60 przy ISO 100 oraz zakresem zoomu 20-200mm.

Cena: 619,00 zł 619.00
ilość szt.
Dostępność: Chwilowy brak: zapytaj o dostępność

Opis

Lampa błyskowa Godox TT685 II Nikon

Dla maksymalnej wszechstronności TT685 II może działać jako w pełni bezprzewodowy nadajnik lub odbiornik z funkcją TTL. To unowocześnione narzędzie błyskowe jest pochylane od -7 do 120° i obracane o 330°, co daje bardziej elastyczne kąty błysku i bardziej efektywny proces ustawiania oświetlenia.

Wygoda

TT685 II wyposażona jest również w nową i unikalną funkcję TCM (TTL Converted to Manual), która pozwala na natychmiastową konwersję z trybu TTL do trybu manualnego. Funkcja ta pomaga zablokować właściwą wartość ekspozycji i jest przydatna do szybkiego określenia dobrego punktu wyjścia do ustawiania zewnętrznych lamp błyskowych w trybie manualnym. Aby ułatwić obsługę, czytelny tylny panel LCD podświetla ustawienia lampy, a lampa wyposażona jest w port synchronizacji 2,5 mm umożliwiający podstawowe połączenie przewodowe.

System radiowy X

Zintegrowany system radiowy 2,4 GHz X jest wbudowany w TT685. Dzięki możliwości ustawienia lampy jako nadajnik lub odbiornik, ta lampa błyskowa pomoże Ci stworzyć wszechstronną konfigurację oświetlenia z zasięgiem 100m i obsługą 32 kanałów i do pięciu grup. Działa jako jednostka nadawcza dla systemów lamp błyskowych V1, AD200Pro i AD300Pro itp. Działa również jako odbiornik dla nadajników X1, X2, XPro i V1.

Kompatybilność

Dzięki kompatybilności z wieloma systemami (Canon, Nikon, Sony, Fuji, Pentax, Olympus) użytkownicy będą mogli cieszyć się licznymi automatycznymi ustawieniami lampy błyskowej i możliwością korzystania z funkcji takich jak szybka synchronizacja do 1/8000 sekundy. Z liczbą przewodnią 60 m przy ISO 100 TT685 z łatwością oświetli większość scen zdjęciowych. Posiada również głowicę zoom o zakresie 20-200mm. Głowica lampy może być odchylana w zakresie od -7 do 120° i obracana o 330°, co pozwala kontrolować odbicie światła i jego padanie na fotografowaną scenę.

Zasilanie

Lampa do pracy wymaga czterech bateriach alkalicznych lub NiMH AA, które umożliwiają wykonanie około 330 błysków o pełnej mocy i oferują cykl ładowania w granichac 0,1-2,6 sekundy. Zewnętrzny port zasilania umożliwia podłączenie pakietów zasilających, w tym PB960, w celu zwiększenia wydajności lampy błyskowej, co daje więcej możliwości, dzięki czemu lampa idealnie nadaje się do fotografowania ślubów, mody, reportażu i nie tylko. Złącze USB typu-C umożliwiające instalację przyszłych aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

 

Opinie o produkcie (0)

Akcesoria

Transmiter Godox XPro Nikon Transmiter Godox XPro Nikon

Dostępność: Chwilowy brak: zapytaj o dostępność

Cena: 349,00 zł
Lampa LED Godox ML60 Lampa LED Godox ML60

Dostępność: Chwilowy brak: zapytaj o dostępność

Cena: 1 149,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium