Fotostrada.pl

Aparat natychmiastowy Fujifilm Instax LiPlay Blush Gold

Producent: FujiFilm
Ocena: 0
Kod produktu: 006069
Fotostrada Aparat Fujifilm Instax LiPlay blush gold
  Instax Mini LiPlay
  Aparaty natychmiastowe
  Aparaty

Krótki opis

Aparat Fujifilm Instax LiPlay blush gold

Cena: 685,00 zł 685.00
ilość szt.
Dostępność: W magazynie:

Opis

Aparat Fujifilm Instax LiPlay blush gold

Nowy model LiPlay jest hybrydowym aparatem do fotografii natychmiastowej, który pozwala na sprawdzenie zdjęcia na wbudowanym w tylną ściankę ekranie LCD i wybranie tych kadrów, które faktycznie chcemy wydrukować. Funkcja zapisu dźwięku pozwala na tworzenie 10-sekundowych nagrań audio. Funkcja przekształca dane dźwiękowe na kod QR, który jest nanoszony na drukowaną odbitkę. Dźwięk można odtworzyć po zeskanowaniu kodu QR smartfonem. To możliwość uzupełnienia zdjęcia o komunikat, np. pozdrowienie. Aparat ma także funkcją bezpośredniego, która umożliwia transferowanie zdjęć ze smartfonu do LiPlaya w celu ich wydrukowania. Można w ten sposób łatwo i wygodnie wydrukować na filmie instax mini swoje ulubione zdjęcia ze smartfona i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Do wykonywania zdjęć grupowych aparat ma także funkcję zdalnego fotografowania, która umożliwia wyzwalanie migawki w aparacie za pośrednictwem smartfona.

 

INSTAX MINI LIPLAY TO APARAT NATYCHMIASTOWY NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW. OTO 10 FUNKCJI, ZA KTÓRE GO POKOCHASZ

Nowy Fujifilm instax mini LiPlay nie tylko robi świetne zdjęcia i natychmiast je drukuje, lecz także nagrywa dźwięki i zapisuje je w formie kodów QR. Dzięki Bluetooth łączy się ze smartfonem i ma mnóstwo kreatywnych szablonów i filtrów. A do tego świetnie wygląda. Poznaj go bliżej.

Już pierwszy kontakt z nowym instaxem. To najmniejszy i zarazem najpiękniejszy instax w historii. Stylu dodają ciekawa faktura aparatu, dbałość o detale i modne kolory. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

Z tyłu ma 2,7-calowy, jasny i kontrastowy wyświetlacz LCD. Sprawną obsługę zapewnia aż 14 przycisków, które mają dużą kulturę pracy. Spust jest precyzyjny i niemały.

To jednak możliwości aparatu robią największe wrażenie. To w nich się zakochasz, gdy je poznasz.

1. PROSTE FOTOGRAFOWANIE
Prostota i zdjęcia to cechy charakterystyczne aparatów natychmiastowych serii instax. To dzięki nim instaxy podbiły serca milionów na całym świecie. LiPlay jest wzorem tej filozofii, chociaż został wyposażony w dużo więcej funkcji niż pozostałe instaxy.

Samo fotografowanie jest bajecznie proste. Wystarczy włączyć aparat, wycelować, wcisnąć spust – i zdjęcie gotowe. Autofokus ostrzy szybko, sam wybiera punkt ostrości. Nowy LiPlay jest prosty w obsłudze jak smartfon.

W odróżnieniu od większości instaxów LiPlay nie drukuje zdjęcia od razu po tym, jak wciśniemy spust. Fotografie można wydrukować osobno, w menu aparatu. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad tym, które zdjęcia drukujemy, unikając nieudanych kadrów. Możemy czuć się bardziej komfortowo, eksperymentować, bawić się zdjęciami, przeglądać je na ekranie, by wybrać do druku tylko te najlepsze.

Jedno zdjęcie drukuje się 12 sekund, a akumulator starczy na wydrukowanie aż 100 zdjęć. Urządzenie ma Bluetooth, więc bezprzewodowo połączysz się z nim z poziomu swojego smartfona. Wystarczy pobrać aplikację mini LiPlay, dostępną dla urządzeń z systemami iOS oraz Android.
Sercem LiPlaya jest 1,5-calowa matryca CMOS z podstawowym filtrem kolorów. Sensor współpracuje z obiektywem o ekwiwalencie ogniskowej 35 mm przy świetle f/2. Mamy tu również sprawny pojedynczy autofokus wyposażony w dodatkowy doświetlacz AF. Nie zabrakło także lampy błyskowej LED.

W ten sposób LiPlay daje nam nie tylko wielką prostotę fotografowania, lecz także ogromne możliwości panowania nad zdjęciami, ich selekcji, obróbki, a także dzielenia się nimi w cyfrowy sposób.

2. ZAMIEŃ APARAT W DRUKARKĘ
Fujifilm instax mini LiPlay to tak naprawdę aparat cyfrowy z funkcją drukarki, a nie klasyczny analogowy aparat natychmiastowy, jak popularny instax mini 8. To daje ogromne możliwości.

Wystarczy pobrać na smartfon aplikację mini LiPlay, otworzyć ją i jednym kliknięciem połączyć się z aparatem. W odpowiedniej zakładce można wyszukać zdjęcie, które już jest na smartfonie, i wysłać je do druku. LiPlay wydrukuje je w identyczny sposób, jakbyśmy robili zdjęcie bezpośrednio samym aparatem: szybko i w wysokiej jakości. Urządzenie korzysta z popularnych i przystępnych cenowo wkładów systemu instax mini.

3. DODAJ DŹWIĘK DO ZDJĘCIA
LiPlay to najbardziej innowacyjny i przełomowy aparat natychmiastowy w historii. Z przodu urządzenia znajdziemy duży, okrągły przycisk, po wciśnięciu którego aparat zacznie rejestrować dźwięk. Kiedy zdecydujesz się wcisnąć spust i zrobić zdjęcie, LiPlay zapisze 10 sekund dźwięku – przed ujęciem i po nim. W ten sposób spokojnie uchwycisz najważniejszy moment.

Następnie obraz wraz z nagraniem jest automatycznie przesyłany do sparowanego przez Bluetooth smartfona z aplikacją mini LiPlay. Wciskając przycisk druku na aparacie, możesz wybrać opcję wydruku z kodem QR. Po jego zeskanowaniu użytkownikowi otwiera się strona instaxa ze zdjęciem oraz nagranym dźwiękiem. Odbitka staje się analogową wizytówką, pamiątką zabawnej, ciekawej historii czy zaproszeniem. Zdjęcie natychmiastowe ożywa i łączy dwa światy – analogowy z cyfrowym.

FOTO: PODPIS: W opcjach aparatu można zmienić pozycję drukowanego kodu QR, ale także jego kolor.

 

4. WYBIERZ FILTRY I NADAJ FOTCE ATMOSFERĘ
Dodaj do zdjęć wyjątkową atmosferę dzięki sześciu filtrom. Do wyboru są: czarno-biały, sepia, rybie oko, żywy, plakatowy oraz stylowy.

Korzystanie z filtrów w aparacie instax LiPlay jest bardzo proste. Wystarczy wcisnąć w dół przycisk Cross. Na ekranie wyświetli się napis z nazwą filtra. Każdy filtr jest też pokazywany w podglądzie na żywo. Można dowolnie zmieniać filtry, eksperymentować z nimi.

 

5. DODAJ DO ZDJĘCIA ZABAWNY SZABLON
Zabawne szablony to prawdziwy hit mediów społecznościowych. Nie mogło ich więc zabraknąć w najnowszym LiPlayu.

Do wyboru jest 10 ciekawych szablonów w samym aparacie oraz 30 ramek w aplikacji. Wszystkie z nich można nakładać na zdjęcia jeszcze przed ich wydrukowaniem.

 

6. NIE MA KTO CI ZROBIĆ FOTKI? UŻYJ SAMOWYZWALACZA
Włącz samowyzwalacz trzema wciśnięciami przycisku, postaw aparat w odpowiednim miejscu, uśmiechnij się – i zdjęcie gotowe. To takie proste, a jednocześnie takie praktyczne, kiedy chcesz np. zrobić zdjęcie grupowe z rodziną czy przyjaciółmi, tak aby każdy znalazł się w kadrze.

 

7. WYBIERZ ULUBIONE OPCJE DO SZYBKIEGO DRUKOWANIA ZDJĘĆ
Dodanie ulubionego szablonu lub filtra i szybkie wydrukowanie zdjęcia nigdy nie było tak proste. Fujifilm instax LiPlay ma trzy specjalne przyciski. Do każdego z nich przypisany jest jeden z szablonów. Wystarczy wcisnąć wybrany przycisk i zrobić zdjęcie z ulubionym szablonem. Bez uruchamiania menu, przeglądania po kolei wszystkich filtrów. Prościej się nie da.

8. ZRÓB SOBIE SELFIE ZA POMOCĄ LUSTERKA Z PRZODU
Chcesz precyzyjnie wycelować aparat prosto w swoją twarz? Żaden problem. Wystarczy, że spojrzysz w małe lusterko przy obiektywie. To dobrze znane, proste, ale jakże skuteczne i lubiane rozwiązanie wykorzystywane do robienia selfie.

9. POSTAW INSTAXA GDZIEKOLWIEK I PRZEJMIJ NAD NIM KONTROLĘ ZA POMOCĄ SMARTFONA
Prosta w obsłudze i przejrzysta aplikacja mini LiPlay to dodatkowa wartość tego innowacyjnego aparatu. Możesz połączyć się z instaxem przez aplikację i wykorzystać smartfon jako zdalny pilot do wyzwalania, z podglądem na żywo.

10. GDY JEST MAŁO ŚWIATŁA LUB ROBISZ FOTĘ POD SŁOŃCE, USTAW ODPOWIEDNIĄ SIŁĘ BŁYSKU
Lampa błyskowa to cecha dobrze znana fanom instaxów. W LiPlayu masz pełną kontrolę nad błyskiem. Możesz ją włączyć, kiedy robisz zdjęcia pod słońce lub kiedy warunki oświetleniowe są kiepskie, lub wyłączyć, gdy słońca jest pod dostatkiem.

 

LIPLAY ŁĄCZY DWA ŚWIATY
Kochamy dzielić się zdjęciami, emocjami, filmami. Z nowym instaxem LiPlay możesz robić to w zupełnie nowy sposób, łącząc swoje ukochane zdjęcia natychmiastowe z możliwościami smartfonów.

Dane techniczne

Waga 307g (bez baterii, paska i filmu)
Wymiary 116 x 118,3 x 68,2 mm
Zasilanie Dwie baterie alkaliczne LR6/AA 1.5V
Obiektyw Fujinon, f=60mm, 1:12.7
Lampa błyskowa Automatyczna aktywacja przy słabym oświetleniu
Rozmiar zdjęcia 46 x 62mm
Rozmiar filmu 54 x 86mm

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Akcesoria

Wkłady Fujifilm Instax Mini 10 / 20 szt Wkłady Fujifilm Instax Mini 10 / 20 szt

Dostępność: W magazynie:

Cena: 50,00 zł
Wkłady Fujifilm Colorfilm Instax Mini 2x10szt Wkłady Fujifilm Colorfilm Instax Mini 2x10szt

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 77,00 zł
Bestsellery
Aparat Jednorazowy Kodak Fun Saver Flash 27+12
Producent: Kodak
Aparat Jednorazowy Kodak Fun Saver Flash 27+12

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

97,00 zł
szt.
Film negatywowy kolorowy Kodak UltraMax 400/24
Producent: Kodak
Film negatywowy kolorowy Kodak UltraMax 400/24

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

63,00 zł
szt.
Film negatywowy kolorowy Kodak 200/36 x3 GOLD
Producent: Kodak
Film negatywowy kolorowy Kodak 200/36 x3 GOLD

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

185,00 zł
szt.
Wkłady Polaroid 600 B&W - wkłady (8 zdjęć) do aparatu OneStep, OneStep+, Now
Producent: Polaroid
Wkłady Polaroid 600 B&W - wkłady (8 zdjęć) do aparatu OneStep, OneStep+, Now

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

85,00 zł
szt.
Wkłady Polaroid Color 600 (8 zdjęć) do aparatów typu 600 i I-Type
Producent: Polaroid
Wkłady Polaroid Color 600 (8 zdjęć) do aparatów typu 600 i I-Type

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

87,00 zł
szt.
Wkłady Polaroid i-Type kolor (8 zdjęć) do aparatu OneStep, OneStep+, Now
Producent: Polaroid
Wkłady Polaroid i-Type kolor (8 zdjęć) do aparatu OneStep, OneStep+, Now

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

73,00 zł
szt.
Aparat cyfrowy Sony A7 III Body
Producent: Sony
Aparat cyfrowy Sony A7 III Body

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

7 842,00 zł
szt.
Dekielek Sony ALC-F95S - 95mm
Producent: Sony
Dekielek Sony ALC-F95S - 95mm

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

126,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium