Fotostrada.pl

Statyw Video Sirui R-1004 z głowicą +VA-5

Producent: Sirui
Ocena: 0
Kod produktu: 005696
Sirui R-1004+VA-5 statyw
    Sirui

Krótki opis

Idealny zestaw do pracy z kompaktowymi DSLR, kamerami video i kompaktowymi lunetami. Kiedy potrzebujesz gładkiego prowadzenia za obiektem, pełnej kontroli nad ruchem i zmianami kadrów -- to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie! Całość (statyw i założona głowica VA-5) mieści się z dedykowanej torbie.

Cena: 849,00 zł 849.00
ilość szt.
Dostępność: Chwilowy brak dostępności:

Opis

Statyw Sirui R-1004 z głowicą VA-5

Sirui R-1004 z głowicą to idealny zestaw do pracy z kompaktowymi DSLR, kamerami video i kompaktowymi lunetami. Kiedy potrzebujesz gładkiego prowadzenia za obiektem, pełnej kontroli nad ruchem i zmianami kadrów -- to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie! Całość (statyw i założona głowica VA-5) mieści się z dedykowanej torbie.
Wbudowana poziomica pozwala na dokładną stabilizację w poziomie. Automatyczny mechanizm blokady kąta rozłożenia nóg. Dwa kąty rozłożenia nóg znacznie poprawiają funkcjonalność w terenie. Głowica video VA-5 ułatwia wykonywanie panoramicznych ujęć 360 stopni i może zostać zablokowana przy wskazanym położeniu do filmowania zadanego kadru. Dedykowany mechanizm prowadzenia pozwala na ustawienie bezstopniowej regulacji oporu ruchu głowicy -- tworząc profesjonalne rozwiązanie dla lekkich lub ciężkich zestawów video. Mechanizm balansu (1 kg) ustawia głowicę w naturalnej pozycji -- pomaga to w balansie kamery i redukuje chwianie systemu nawet przy zerowym ustawieniu oporu. Łącząc płynny ruch przy zdjęciach panoramicznych z odpowiednim ustawieniem oporu prowadzenia osiągniesz profesjonalny efekt, który z pewnością będzie odzwierciedlonych w Twoich filmach. Co więcej ten precyzyjny i skomplikowany system zastosowany w głowicy, wykonany z kutego lotniczego aluminium, waży tylko 0.6 kg i może udźwignąć systemy video (kamera, obiektyw, grip, światła, itp.) ważące do 3 kg.!

Zestaw zawiera: Płytkę szybkiego demontażu TY-70A i jest dostosowany do pracy z każdą z serii SIRUI TY i każdą w standardzie Arca. W zestawie: statyw z głowicą TY-70A, płytka, miękki pokrowiec, pasek naramienny, klucze, instrukcja, karta gwarancyjna.

Dane techniczne

Udźwig 3000 g
Minimalna wysokość 463 mm
Wysokość maksymalna z wysuniętą kolumną 1678 mm
Długość po złożeniu 593 mm
Waga 1860 g
Głowica Wideo
Materiał Aluminium
Ilość sekcji 4

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium