Fotostrada.pl

Sirui P-324SR Monopod

Producent: Sirui
Ocena: 0
Kod produktu: 005702
Sirui P-324SR monopod
    Monopody

Krótki opis

Seria monopodów SIRUI P-S Photo/video jest doskonałym uzupełnieniem domowego wyposażenia. Z pewnością docenisz także niską wagę monopodu dzięki czemu możesz używać go podczas długich wycieczek lub przy wymagających sytuacjach zdjęciowych.

Cena: 895,00 zł 895.00
ilość szt.
Dostępność: Dostepny u dostawcy:

Opis

Monopody serii SIRUI P-S posiadają trzy solidne, składane podparcia stopy, które zapewniają stabilność i elastyczność użytkowania co nie jest możliwe w przypadku konwencjonalnych modeli! Wytrzymałe stopy pozwalają przesuwać Monopod o 360 stopni przy nachyleniu o 20 stopni w dowolnym kierunku bez obawy, że monopod ruszy się z wyznaczonej pozycji!

 

Oczywiście możesz docisnąć monopod swoją nogą i jeszcze bardziej poprawić stabilność. Opatentowany ręczny uchwyt SIRUI pozwala na uzyskanie panoramicznych ujęć na poziomie profesjonalnego sprzętu. Uchwyt wyściełany jest pianką -- wygodną i bezpieczną w dotyku -- idealną przy pracy w zimowych warunkach lub przy dużej wilgotności. Jeśli nie potrzebujesz funkcji ujęć panoramicznych, wystarczy dokręcić blokadę.

 

Aby przekręcić monopod o 20 stopni w dowolnym kierunku, SIRUI wykorzystuje precyzyjny mechanizm głowicy kulowej. Aby ograniczyć ruch (brak nachylenia) skręć w pionie kołnierz blokujący i przekształcić go w monopod z podparciem stopy.

 

Podparcia oczywiście można złożyć wzdłuż nogi monopodu. Duża gumowa stopka pozwala pracować na śliskiej nawierzchni i może być zastąpiona przez kolec ze stali nierdzewnej do użytku na zewnątrz. Jeśli nie potrzebujesz nogi, można ją łatwo odkręcić i przekształcić model SIRUI P-S Photo/video w konwencjonalny monopod. Dla większej elastyczności, stopa może być stosowana jako mini statyw do zdjęć przy niskich kątach nachylenia.

 

Seria monopodów SIRUI P-S Photo/video jest doskonałym uzupełnieniem domowego wyposażenia. Z pewnością docenisz także niską wagę monopodu dzięki czemu możesz używać go podczas długich wycieczek lub przy wymagających sytuacjach zdjęciowych. Aby szybko dopinać lub odpinać sprzęt możesz uzupełnić monopod o płytkę szybkiego montażu SIRUI MP-20 Photo lub VH-90 Video

Dane techniczne

Minimalna wysokość 720 mm
Wysokość maksymalna z wysuniętą kolumną 1750 mm
Długość po złożeniu 720 mm
Waga 1500 g
Głowica 3/8" lub 1/4"
Materiał Włókno węglowe
Ilość sekcji 4

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

Sirui C-10S Głowica Kulowa Sirui C-10S Głowica Kulowa

Dostępność: Na zamówienie:

Cena: 360,00 zł
Sirui G-10KX Głowica Kulowa Sirui G-10KX Głowica Kulowa

Dostępność: Dostepny u dostawcy:

Cena: 395,00 zł
Sirui G-20KX Głowica Kulowa Sirui G-20KX Głowica Kulowa

Dostępność: Dostepny u dostawcy:

Cena: 499,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium