Fotostrada.pl

Monopod Sirui P-324SR

Producent: Sirui
Ocena: 0
Kod produktu: 005702
Sirui P-324SR monopod. Fotostrada
    Monopody

Krótki opis

Seria monopodów SIRUI P-S Photo/video jest doskonałym uzupełnieniem domowego wyposażenia. Z pewnością docenisz także niską wagę monopodu dzięki czemu możesz używać go podczas długich wycieczek lub przy wymagających sytuacjach zdjęciowych.

Cena: 910,00 zł 910.00
ilość szt.
Dostępność: W magazynie:
Wysyłka w: 3 dni

Opis

Monopod Sirui P-324SR

 

Monopody serii SIRUI P-S posiadają trzy solidne, składane podparcia stopy, które zapewniają stabilność i elastyczność użytkowania co nie jest możliwe w przypadku konwencjonalnych modeli! Wytrzymałe stopy pozwalają przesuwać Monopod o 360 stopni przy nachyleniu o 20 stopni w dowolnym kierunku bez obawy, że monopod ruszy się z wyznaczonej pozycji!

 

Oczywiście możesz docisnąć monopod swoją nogą i jeszcze bardziej poprawić stabilność. Opatentowany ręczny uchwyt SIRUI pozwala na uzyskanie panoramicznych ujęć na poziomie profesjonalnego sprzętu. Uchwyt wyściełany jest pianką -- wygodną i bezpieczną w dotyku -- idealną przy pracy w zimowych warunkach lub przy dużej wilgotności. Jeśli nie potrzebujesz funkcji ujęć panoramicznych, wystarczy dokręcić blokadę.

 

Aby przekręcić monopod o 20 stopni w dowolnym kierunku, SIRUI wykorzystuje precyzyjny mechanizm głowicy kulowej. Aby ograniczyć ruch (brak nachylenia) skręć w pionie kołnierz blokujący i przekształcić go w monopod z podparciem stopy.

 

Podparcia oczywiście można złożyć wzdłuż nogi monopodu. Duża gumowa stopka pozwala pracować na śliskiej nawierzchni i może być zastąpiona przez kolec ze stali nierdzewnej do użytku na zewnątrz. Jeśli nie potrzebujesz nogi, można ją łatwo odkręcić i przekształcić model SIRUI P-S Photo/video w konwencjonalny monopod. Dla większej elastyczności, stopa może być stosowana jako mini statyw do zdjęć przy niskich kątach nachylenia.

 

Seria monopodów SIRUI P-S Photo/video jest doskonałym uzupełnieniem domowego wyposażenia. Z pewnością docenisz także niską wagę monopodu dzięki czemu możesz używać go podczas długich wycieczek lub przy wymagających sytuacjach zdjęciowych. Aby szybko dopinać lub odpinać sprzęt możesz uzupełnić monopod o płytkę szybkiego montażu SIRUI MP-20 Photo lub VH-90 Video

Dane techniczne

Udźwig 10 kg
Minimalna wysokość 720 mm
Wysokość maksymalna z wysuniętą kolumną 1750 mm
Długość po złożeniu 720 mm
Waga 1500 g
Materiał Włókno węglowe
Ilość sekcji 4

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

Monopod Sirui P-306 Monopod Sirui P-306

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 249,00 zł
Sirui  P-326 Monopod Carbon Sirui P-326 Monopod Carbon

Dostępność: Dostepny u dostawcy:

Wysyłka w: 5-7 dni roboczych

Cena: 449,00 zł
Monopod Velbon UP-400 - złap okazję Monopod Velbon UP-400 - złap okazję

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 79,00 zł 109,00 zł
Sirui L-10 głowica do monopodów Sirui L-10 głowica do monopodów

Dostępność: W magazynie:

Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 475,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium