Przekaźnik bezprzewodowy Nikon WR-R10

Nikon WR-R10
    Nikon
    AKCESORIA DO APARATÓW
    AKCESORIA

Krótki opis

Dzięki przekaźnikowi bezprzewodowemu Nikon WR-R10 i nadajnikowi bezprzewodowemu WR-T10 można zdalnie sterować kluczowymi funkcjami aparatu, nawet gdy aparat nie jest bezpośrednio widoczny.

Dostępność: Na zamówienie:
Cena: 469,00 zł 469.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis


Zdalne sterowanie

Dzięki przekaźnikowi bezprzewodowemu Nikon WR-R10 i nadajnikowi bezprzewodowemu WR-T10 można zdalnie sterować kluczowymi funkcjami aparatu, nawet gdy aparat nie jest bezpośrednio widoczny.Urządzenia współpracują z wybranymi lustrzankami cyfrowymi Nikon, umożliwiając sterowanie autofokusem, nagrywaniem filmów, zdjęciami seryjnymi, fotografowaniem bezgłośnym i jedną dodatkową funkcją przypisaną do przycisku funkcyjnego.


Zwiększony zasięg drogą radiową

Oba bezprzewodowe urządzenia zdalnego sterowania wykorzystują komunikację radiową z aparatem, co oznacza zwiększony zasięg działania i sprawną komunikację nawet wtedy, gdy między urządzeniami nie ma bezpośredniej widoczności. Użycie obu urządzeń daje zasięg roboczy co najmniej 20 m. W przypadku dwóch kontrolerów WR-R10 zasięg zwiększa się do co najmniej 50 m. Przekaźnika WR-R10 i nadajnika WR-T10 można używać naraz do sterowania jednym aparatem. Inną możliwością jest połączenie przekaźników WR-R10 z wieloma aparatami, aby uchwycić różne ujęcia tej samej sceny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium