Fotostrada.pl

Statyw z głowicą kulową Manfrotto MK290XTA3-BH

Producent: Manfrotto
Ocena: 0
Kod produktu: 004359
Manfrotto MK290XTA3-BH
    STATYWY I AKCESORIA

Krótki opis

Manfrotto 290 Xtra to odmiana serii 290 która wykonana jest zarówno w wersji aluminiowej jak i z włókien węglowych. Obydwa statywy są doskonałym połaczeniem niewielkich wymiarów z wysoką funkcjonalnością.

Cena: 875,00 zł 875.00
ilość szt.
Dostępność: Dostepny u dostawcy:
Wysyłka w: 5-7 dni roboczych

Opis

Statyw z głowicą kulową Manfrotto MK290XTA3-BH

Zestaw statyw 290 Xtra z głowicą kulową 496
Statyw 290 Xtra to idealne rozwiązanie gwarantujące stabilność dla miłośników fotografii. Największy statyw w serii 290, zbudowany z 3-sekcyjnych rurek aluminiowych i specjalnego odlewu zwiększającego sztywność, trwałość i zakres możliwości. Aluminiowe dźwignie blokowania nóg posiadają regulowane naprężenie, dzięki czemu mogą być dokręcone w celu przeciwdziałania skutkom starzenia lub zużycia, utrzymując statyw w pełni funkcjonalny podczas wieloletniego użytkowania. Wyróżniającą cechą statywu jest wybór 4 ustawień kąta rozstawu nóg, która zwiększa możliwość kreatywnego wykorzystania statywu do wykonywania zdjęć. Kolumna środkowa umożliwia wygodne ustawienie wysokości do wymaganego poziomu. Gumowa rękojeść, jednej z nóg statywu, gwarantuje pewne trzymanie statywu i zapewnia maksymalną ergonomię. Statyw wyposażony jest w dedykowany pokrowiec na ramię, pozwalający na komfortowe przechowywanie i transportowanie statywu w każdych warunkach.

Statyw 290 Xtra w zestawie ze specjalnie zaprojektowaną głowicą kulową, co powoduje, że całość zestawu jest bardziej kompaktowa i wygodniejsza w transportowaniu. Szeroki zakres ustawień i sferyczny ruch głowicy, wraz z możliwością szybkiego blokowania i odblokowywania, umożliwia łatwiejsze i szybsze kadrowanie. Głowica wyposażona jest w wymienną płytką 200PL, wykonaną z aluminium, blokada płytki posiada możliwość regulowanej kontroli docisku, co sprawdza się nawet z ciężkim aparatem.

Dane techniczne

Udźwig 5 kg
Minimalna wysokość 40 cm
Wysokość maksymalna z wysuniętą kolumną 170.0 cm
Wysokość maksymalna z opuszczona kolumną 146 cm
Długość po złożeniu 65,5 cm
Waga 2,2 kg
Głowica kulowa 496
Materiał Aluminium
Ilość sekcji 3
Nogi połączone trójnikiem nie

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium