Manfrotto MK290DUA3-BH Dual Statyw + głowica 496

 Manfrotto MK290DUA3-BH Dual Statyw + głowica 496

Krótki opis

Jest idealnym rozwiązaniem dla pasjonatów fotografii, chcących wyrazić swoją kreatywność, przez odkrycie nowej perspektywy dla wykonywanych zdjęć.

Dostępność: Na zamówienie
Cena: 799,00 zł 799.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Statyw 290 Dual aluminiowy z głowicą kulową
Statyw 290 Dual to połączenie solidności innowacyjności technologii. Jest idealnym rozwiązaniem dla pasjonatów fotografii, chcących wyrazić swoją kreatywność, przez odkrycie nowej perspektywy dla wykonywanych zdjęć. 3-sekcyjny statyw 290 Dual wykonany z aluminiowych rurek i aluminiowego odlewu zwiększającego sztywność górnej części statywu, gwarantującego doskonałą trwałość i zakres możliwości. Aluminiowe dźwignie blokowania nóg posiadają regulowane naprężenie, dzięki czemu mogą być dokręcone w celu przeciwdziałania skutkom starzenia lub zużycia, utrzymując statyw w pełni funkcjonalny podczas wieloletniego użytkowania. Najważniejszą cechą statywu jest opatentowany mechanizm 90° ustawienia kolumny środkowej. Zmianę ustawienia kolumny można dokonać jednym ruchem bez konieczności wyjmowania kolumny i demontażu głowicy i aparatu. Pozwala to na szeroki zakres opcji kadrowania i niezwykle wszechstronną gamę zastosowań w fotografii. Statyw został również wyposażony w 4-stopniowe ustawienie kąta rozstawu nóg, co umożliwia również fotografowanie z poziomu podłoża. Gumowa rękojeść jednej z nóg statywu gwarantuje pewne trzymanie statywu i zapewnia maksymalną ergonomię.

Statyw 290 Dual w zestawie ze specjalnie zaprojektowaną głowicą kulową, co powoduje, że całość zestawu jest bardziej kompaktowa i wygodniejsza w transportowaniu. Szeroki zakres ustawień i sferyczny ruch głowicy, wraz z możliwością szybkiego blokowania i odblokowywania, umożliwia łatwiejsze i szybsze kadrowanie. Głowica wyposażona jest w wymienną płytką 200PL, wykonaną z aluminium, blokada płytki posiada możliwość regulowanej kontroli docisku, co sprawdza się nawet z ciężkim aparatem.

Specyfikacja:
długość złożonego statywu [cm]: 68,5 cm
minimalna wysokość [cm]: 6,2 cm
maksymalna wysokość ze złożoną kolumną [cm]: 148,5 cm
maksymalna wysokość z wysuniętą kolumną [cm]: 173 cm
maksymalne obciążenie [kg]: 5 kg
waga [kg]: 2,3 kg

Dane techniczne

Udźwig 5 kg
Minimalna wysokość 6,2 cm
Wysokość maksymalna z wysuniętą kolumną 173 cm
Wysokość maksymalna z opuszczona kolumną 148,5 cm
Długość po złożeniu 68,5 cm
Waga 2,3 kg
Głowica kulowa 496
Materiał Aluminium
Ilość sekcji 3
Nogi połączone trójnikiem nie

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium