Fotostrada.pl

Statyw z głowicą 3D Manfrotto MK190XPRO4-3W

Producent: Manfrotto
Ocena: 0
Kod produktu: 004061
Manfrotto MK190XPRO4-3W statyw z głowicą 3D
    STATYWY I AKCESORIA

Krótki opis

Nowy statyw MT190XPRO3 ma maksymalną wysokość roboczą z wysuniętą kolumną centralną 173 cm, maksymalny udźwig do 6 kg, a jego całkowita waga z głowicą wynosi 3,1kg. W zestawie głowica 3D.

Cena: 1 685,00 zł 1685.00
ilość szt.
Dostępność: Dostepny u dostawcy:
Wysyłka w: 5-7 dni roboczych

Opis

Statyw z głowicą 3D Manfrotto MK190XPRO4-3W

 

Nowy statyw MT190XPRO3 to młodszy brat jednego z najpopularniejszych statywów na rynku – znanego wszystkim: 190XPROB. Zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest wyższy, szybszy i bardziej kompaktowy.

Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.

Quick Power Lock – Nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Jednym ruchem możesz odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!

Q90 – Jedna z ważniejszych funkcji poprzedniego modelu to możliwość łatwego i szybkiego obracania kolumny do pozycji poziomej bez konieczności zdejmowania aparatu czy głowicy. Mechanizm ten w nowej wersji został ukryty w górnej części statywu i wysuwa się tylko kiedy jest potrzebny. W połączeniu z nowym projektem samej kolumny pozwoliło to znacznie zredukować długość statywu po złożeniu. Jeszcze bardziej mobilny!

Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!

Obrotowa poziomica – W nowym modelu przymocowana jest do kolumny w taki sposób, że możemy ją dowolnie obracać. Dzięki temu nigdy nie jest przysłonięta przez aparat.

Czterostopniowa blokadą rozstawu nóg – Pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 9 cm od podłoża!

Manfrotto MHXPRO-3 to nowa trzykierunkowa głowica fotograficzna posiadająca szereg innowacyjnych cech ułatwiających precyzyjne kadrowanie oraz duży udźwig i bardzo zwartą budowę.

Ergonomiczne rączki głowicy mogą być teleskopowo rozsuwane dla wygody w pracy lub zsuwane do transportu. Dzięki temu głowica łatwo mieści się nawet w średniej wielkości torbie fotograficznej. Nowością w tej głowicy jest również możliwość regulacji oporu ruchu w dwu płaszczyznach. Ta cecha zapożyczona z głowic wideo jest szczególnie przydatna przy pracy cięższymi aparatami z długimi obiektywami. U góry przy platformie mocowania płytki są trzy dobrze widoczne poziomice. W konstrukcji głowicy oprócz aluminium zastosowano opatentowane przez Manfrotto i sprawdzone już w innych produktach tworzywo – Adapto. Głowica XPRO-3W wraz ze wszystkimi zawartymi w niej możliwościami waży zaledwie 1 kg, przy stabilnym udźwigu sprzętu o wadze do 8 kg.
Posiada system szybkozłączki RC2 na najbardziej popularne płytki prostokątne 200PL. Bardzo nowoczesny wygląd współgra z najnowszą serią statywów MT190 oraz MT055. Głowica XPRO–3W jest produkowana we Włoszech.

Dane techniczne

Udźwig 7 kg
Minimalna wysokość 8.0 cm
Wysokość maksymalna z wysuniętą kolumną 160cm
Wysokość maksymalna z opuszczona kolumną 135.0 cm
Długość po złożeniu 49 cm
Waga 3.1 kg
Głowica X-PRO 3-Way
Poziomica 3 poziomice w głowicy
Materiał aluminium
Ilość sekcji 4
Nogi połączone trójnikiem nie

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium