Fotostrada.pl

Statyw aluminiowy z głowicą kulową Manfrotto MK190XPRO3-BHQ2

Producent: Manfrotto
Ocena: 0
Kod produktu: 004325
Manfrotto MK190XPRO3-BHQ2 statyw aluminiowy z głowicą kulową
    STATYWY I AKCESORIA

Krótki opis

Nowy statyw Manfrotto MT190XPRO3 ma maksymalną wysokość roboczą z wysuniętą kolumną centralną 160 cm, maksymalny udźwig do 7 kg.

Cena: 1 399,00 zł 1399.00
ilość szt.
Dostępność: Dostepny u dostawcy:
Wysyłka w: 5-7 dni roboczych

Opis

Statyw aluminiowy z głowicą kulową Manfrotto MK190XPRO3-BHQ2

Nowy statyw MT190 to młodszy brat jednego z najpopularniejszych statywów na rynku – znanego wszystkim: 190XPROB. Zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest wyższy, szybszy i bardziej kompaktowy wraz z MHXPRO-BHQ2 - nowszą wersją popularnych głowic magnezowych.


Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.

Quick Power Lock – Nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Jednym ruchem możesz odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!

Q90 – Jedna z ważniejszych funkcji poprzedniego modelu to możliwość łatwego i szybkiego obracania kolumny do pozycji poziomej bez konieczności zdejmowania aparatu czy głowicy. Mechanizm ten w nowej wersji został ukryty w górnej części statywu i wysuwa się tylko kiedy jest potrzebny. W połączeniu z nowym projektem samej kolumny pozwoliło to znacznie zredukować długość statywu po złożeniu. Jeszcze bardziej mobilny!

Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!

Obrotowa poziomica – W nowym modelu przymocowana jest do kolumny w taki sposób, że możemy ją dowolnie obracać. Dzięki temu nigdy nie jest przysłonięta przez aparat.

Czterostopniowa blokadą rozstawu nóg – Pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 9 cm od podłoża !

Specyfikacja techniczna:
-kolumna Q90 pochylana do pozycji poziomej
-długość złożonego statywu [cm]: 59 cm
-minimalna wysokość [cm]] 9 cm
-maksymalna wysokość ze złożoną kolumną [cm]: 135 cm
-maksymalna wysokość z wysuniętą kolumną [cm]: 160 cm
-maksymalne obciążenie [kg]: 7 kg
-waga [kg]: 2 kg
-gniazdko: 3/8"
-poziomica

 


Głowica kulowa Manfrotto MHXPRO-BHQ2.
Jest to głowica pod cięższe aparaty wzorowana na modelu MH054. Stanowi rozszerzenie nowej serii głowic Manfrotto XPRO i jest polecana do nowych serii statywów 055 / 190.

Wykonana jest z magnezu, posiada potrójny system blokowania kuli , niezależne blokowanie panoramy, dwie poziomiczki oraz regulacje oporu. Nie wymaga smarowania.
Przy tym wszystkim waży niecałe 500g, a jej udźwig to 10kg!

Dla porównania jest 110g lżejsza od 498RC2, przy większym udźwigu i wytrzymalszej konstrukcji.

Specyfikacja:
Udźwig: 10 kg.
Waga: 500 g.
Wysokość: 11.5cm

Dane techniczne

Udźwig 7kg
Minimalna wysokość 9cm
Wysokość maksymalna z wysuniętą kolumną 160cm
Wysokość maksymalna z opuszczona kolumną 135cm
Długość po złożeniu 59cm
Waga 3kg
Głowica MHXPRO-BHQ2
Poziomica Tak
Materiał Aluminium
Ilość sekcji 3

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium