Fotostrada.pl

Statyw aluminiowy z głowica kulową Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2

Producent: Manfrotto
Ocena: 0
Kod produktu: 004319
Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2 statyw aluminiowy z głowicą kulową. Fotostrada
    STATYWY I AKCESORIA

Krótki opis

Nowy statyw 055 nie tylko posiada wszystkie cechy swoich poprzedników, ale także wprowadza nowe, praktyczne i innowacyjne rozwiązania. MT055XPRO3 zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest wyższy, szybszy i bardziej kompaktowy.

Cena: 1 699,00 zł 1699.00
ilość szt.
Dostępność: Dostepny u dostawcy:
Wysyłka w: 5-7 dni roboczych

Opis

Statyw aluminiowy z głowica kulową  Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2

Nowy statyw 055 nie tylko posiada wszystkie cechy swoich poprzedników, ale także wprowadza nowe, praktyczne i innowacyjne rozwiązania. MT055XPRO3 zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest wyższy, szybszy i bardziej kompaktowy.
Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.
Quick Power Lock – Nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Jednym ruchem możesz odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!
Q90 – Jedna z ważniejszych funkcji poprzedniego modelu to możliwość łatwego i szybkiego obracania kolumny do pozycji poziomej bez konieczności zdejmowania aparatu czy głowicy. Mechanizm ten w nowej wersji został ukryty w górnej części statywu i wysuwa się tylko kiedy jest potrzebny. W połączeniu z nowym projektem samej kolumny pozwoliło to znacznie zredukować długość statywu po złożeniu. Jeszcze bardziej mobilny!
Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!
Obrotowa poziomica – W nowym modelu przymocowana jest do kolumny w taki sposób, że możemy ją dowolnie obracać. Dzięki temu nigdy nie jest przysłonięta przez aparat.
Czterostopniowa blokadą rozstawu nóg – Pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 9 cm od podłoża !

Specyfikacja techniczna statywu
Długość złożonego statywu: 61cm
Minimalna wysokość: 9cm
Maksymalna wysokość: 170cm ( z wysuniętą kolumną)
Maksymalna wysokość: 140cm ( z kolumną złożoną)
Maksymalne obciążenie: 9kg
Waga: 2,5kg
Mocowanie gwintowe: 3,8"
Ilość sekcji: 3

Głowica pod cięższe aparaty wzorowana na modelu MH054. Stanowi rozszerzenie nowej serii głowic Manfrotto XPRO i jest polecana do nowych serii statywów 055 / 190.
Wykonana jest z magnezu, posiada potrójny system blokowania kuli, niezależne blokowanie panoramy, dwie poziomiczki oraz regulacje oporu. Nie wymaga smarowania. Przy tym wszystkim waży niecałe 500g, a jej udźwig to 10kg ! Dla porównania jest 110g lżejsza od 498RC2, przy większym udźwigu i wytrzymalszej konstrukcji.

Specyfikacja techniczna głowicy
Wysokość: 11,5cm
Waga: 0,5kg
Typ płytki: 200PL
Maksymalne obciążenie: 10kg
Poziomice: 2
Mocowanie do statywu: 3/8''
Pochylenie: -90° / +40°

Dane techniczne

Udźwig 8 kg
Minimalna wysokość 9cm
Wysokość maksymalna z wysuniętą kolumną 183cm
Wysokość maksymalna z opuszczona kolumną 145cm
Długość po złożeniu 74cm
Waga 3,1 kg
Głowica MHXPRO-BHQ2
Materiał Aluminium
Ilość sekcji 3
Nogi połączone trójnikiem nie

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium