Fotostrada.pl

Grip Sony VG-C4EM grip do A7IV , A7R IV

Producent: Sony
Ocena: 0
Kod produktu: 006158
GRIP VG-C4EM
    Sony
    SONY 30X0% NA WYBRANE PRODUKTY
    PROMOCJE FOTOSTRADA
    __RATY_Santander_30x0%__(czarny)
  • _sticker-label-516_
  • Sony

Krótki opis

Grip Sony VG-C4EM dedykowany do aparatu 7RM IV

Cena: 1 749,00 zł 1749.00
ilość szt.
Dostępność: W magazynie:
Wysyłka w: Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Sony VG-C4EM grip do A7R IV

 

Grip VG-C4EM ma podobne elementy sterujące, jak na korpusie aparatu. Rozmieszczenie, rozmiar oraz kształt przycisków zostały zoptymalizowane przy użyciu tych samych materiałów, co na korpusie α7R IV. W efekcie funkcje, lokalizacja i i „czucie” przycisków jest podobne jak na korpusie, gdy aparat jest trzymany pionowo.

Solidny, bezpieczny uchwyt

Pomysłowa konstrukcja ułatwia pewne trzymanie aparatu. Uchwyt pionowy pozwala łatwo robić zdjęcia, niezależnie od tego, czy trzymasz aparat poziomo, czy pionowo – możesz poświęcić pełną uwagę obiektowi i kompozycji.

Podwojony czas efektywnego działania

Uchwyt VG-C4EM mieści jedną lub dwie baterie NP-FZ100. Na dwóch bateriach aparat będzie działać niemal dwa razy dłużej niż na jednej. Pozostałe zasilanie bateryjne jest widoczne na ekranie LCD w odstępach 1-procentowych. Gdy jedna z baterii się wyczerpie, aparat zacznie automatycznie korzystać z drugiej, nie powodując przerw w pracy.

Lekki, trwały korpus ze stopu magnezu

Zewnętrzna powierzchnia uchwytu VG-C4EM jest wykonana z tego samego stopu magnezu, co korpus aparatu α7R IV, zapewniając podobną sztywność przy niewielkiej wadze i rozmiarze.

 Ładowanie baterii lub zasilanie przez USB

Baterie w uchwycie można ładować przez port USB, nie odłączając uchwytu od aparatu. Podczas przedłużających się sesji fotograficznych można dodatkowo zasilać aparat przez jego port USB, używając przenośnego akumulatora lub zasilacza sieciowego

Uwaga

Jednoczesna instalacja tego urządzenia z adapterem mocowania LA-EA2 / EA4 nie jest możliwa. Przy jednoczesnej instalacji obu jednostek wąski odstęp pomiędzy urządzeniem a adapterem mocowania utrudnia trzymanie uchwytu. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium